Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35. héten hányinger?

35. héten hányinger?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok a második babámat várom. Rettentő hányingerem van és borzalmas fejfájásom meg persze derékfájás is társul hozzá de az már elég régóta. Hasmenés nincs Nemvagyok frontérzékeny így nemtudnám erre fogni. Ez jelentheti már a szülés közeledtét? A Lányomnál abszolút nemvolt ilyen ezért vagyok tanácstalan.
2012. nov. 3. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel azért vigyázni kell, mert ha jól tudom, hányás/hányinger jelenthet bajt, mindenképpen beszélj erről a dokiddal vagy menj be a kórházba ha esetleg nem mozog eleget a baba!
2012. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tüneteim voltak a 35. héten. Hánytam + iszonyat fejfájásom volt két napig. Aztán éjjel rohantunk a kórházba, sürgősségi császárom lett elkezdett leválni a placenta. De persze ez nem jelenti azt, hogy nálad is ez a helyzet.
2012. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére nem hánytam semmit és ma már teljesen jól vagyok. A mozgással nincs gond nagyon aktív a bébi :) Azért megkérdezem a dokimat.
2012. nov. 4. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!