Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobb ha a baba egy szobában...

Jobb ha a baba egy szobában van az anyával a kórházban, vagy pedig inkább külön a többi babával?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 13:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja és írtam, hogy napközben, míg be nem sárgult Velem volt.
2012. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Te nagyon belelovaltad magad... senki nem mondta hogy a Te felelősséged.A kórházé,de az a Te agyszüleményed hogy ez így teljesen rendben is van igaz tejed sincsen ...

Magas volt sajnos a babám bilirubin szintje és fertőzést is kapott ( meconiumos magzatvíz) sárgasággal azonkívül hogy fény alá teszik ,nem sok mindent tudnak tenni ,csak a sokszori ébresztés ,szoptatás... ezért nem indokolt sőt ,elválasztani az anyjától.

2012. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Golan Trevize ***** válasza:
A legjobb az, ha bent lehet az anyukával egy szobában, de be is lehet adni a nővéreknek, az anyuka dönti el.
2012. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem lovaltam bele magam.Nincsenek agyszüleményeim sem, köszi. Én az orvosokban bíztam, hiszen ehhez Ők értenek, én sem szeretem, ha az ügyfél próbál okosabb lenni, abban amihez nem ért. Az eredmény: van egy csodás, egészséges kisfiam. hogy nincs tejem? Hát nincs. Inkább, mint egy beteg baba. De úgysem érted meg amit írok, úgyhogy szia és jó egészséget a babádnak.
2012. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
nem igaz, hogy a csecsemősök nem hagyják sírni a babát. Én rendszeresen jártam fejni a csecsemősökhöz és a sok baba ott volt összetolva egy szobában, mindegyik üvöltött, és a kutyát sem érdekelte. Eleinte én is úgy voltam vele hogy ha nagyon kimerült vagyok, jobb ha beadom a gyerekemet, mert neki is jobb, de amikor ezt láttam, onnantól kezdve már eszembe sem jutott.
2012. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én külön voltam tőle,de nagyon rossz volt,főleg hogy a harmadik napon belázasodott,és nem lehettem vele.Amikor a többieknek hozták szoptatni,és nekem nem,az annyira rosszulesett mint még semmi az életben,sÍrva fakadtam.Azért voltam hagyományos kórteremben,mert meg sem kérdezték,hogy mit akarok,gondplom Így volt hely.Ha választhattam volna akk egytt lettünk volna.Kipihenni Így sem tudtam magam,de nem is érdekelt.Elvégra 9 hónapig együtt voltunk,micsoda dolog hogy szülés után meg nem?Alig vártam,hogy hazajöhessünk és együtt legyünk. :)
2012. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!