Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik természetes úton szültete...

Akik természetes úton szültetek nyilatkoznátok erről? (Bekakiltál szülés alatt vagy sem? )

Figyelt kérdés

Érdekel h gyakoribb vagy ritkább eset ha az ember bekakil szülés alatt!?


köszi!


2012. nov. 12. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Kaptam beöntést, így szerencsére nem sikerült odacsinálnom. :)
2012. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem! 2x szültem mindegyiket simán hüvelyi úton.Elsőnél kúpot kaptam másodiknál beöntést szülés előtt...

Miért?

2012. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam beöntést, egy kicsi mégis becsúszott. Mondjuk 3 órás kitolási szakasz alatt nem is csodálkozom rajta :-)
2012. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám mesélte, hogy második szülésénél olyan gyorsan megindult a szülés, hogy nem volt idő beöntésre. A helyzetet fokozta, hogy pont előtte dinnyét evett. Hát neki sikerült odacsinálnia. De azt is mondta, hogy nem volt ciki, nem ezzel foglalkozott. Az ott lévők pedig fel vannak készülve erre. Letörölték, tiszta lepedőt tettek alá, és folytatódott minden. De különben általában beöntést szoktak alkalmazni!
2012. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem kaptam egyiknél sem semmit.

Mindegyik gyors 3-4 órás szülés volt (elsö fájástól míg kibújt).

Elsönél ahogy elindultak a fájások hasmenésem lett, minden kijött belölem, még is éreztem a kinyomás alatt hogy kicsi bement.


Másodiknál nem voltam kakilni talán elötte nap, de kaptam infuziót mert nagyon fontos hogy sok folyadék legyen bennünk, és én egésznap alig ittam, így adtak egy adaggal. Na mikor feltérdelö pozicióban akarták megszüleszteni a gyereket velem akkor az egyik tolófájásnál kb 1 liter pisit nyomtam ki. A bába mondta hogy teljesen normális ekkora mennyiség infuzió után.

2012. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, nem tudom. Kétszer szültem, elsőre 4350 grammos gyereket, másodikra egy 4800 grammos gyereket. Kaptam előtte beöntést, de nem tudom, hogy jött-e ki valami szülés közben. Ott a szülőszobán ez nem fog érdekelni, hiszen ha jön is valami, akkor olyan gyorsan eltakarítják, hogy észre sem veszed.

Engem sokkal inkább a sok vér zavart, ami jött belőlem. Ráadásul, mivel annyira lezsibbadtam, hogy nem tudtam pisilni, még katétert is raktak fel. A kaki volt a legkisebb bajom, hogy jött-e vagy sem.

2012. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt kaptam beöntést. Nem kakiltam be szülés alatt.
2012. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam beöntést és nem jött semmi kaka...28 órát vajudtam,a beöntést az elején kaptam,de nem jött semmi!Csak a baba!
2012. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam beöntést, és úgy éreztem, hogy jött ki egy kicsi. Kérdeztem a férjemet, hogy jól gondolom-e, ő annyit mondott: nem arra figyelt. Tehát esélyes, hogy volt.
2012. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondom én sem tudom... az biztos hogy beöntést nem kaptam, mert nem volt rá idő. Azt tudom, hogy annyit mondtam hogy úgy érzem kakilnom kell, mire az orvos is meg a szülésznő is azt mondta nem baj ha jön az is, csak nyomjak. Igazából nem foglalkoztam vele!
2012. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!