Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki dr Asbóth Ákosnál...

Szsuzs kérdése:

Szült valaki dr Asbóth Ákosnál a Péterfyben? Vagy ismeri valaki dr Molnár László szülész-nőgyógyászt a Jánosban? Mindkét kórházról is várok véleményeket, tapasztalatokat. A 3. babámat várom, és EDA-val szeretnék szülni.

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Molnár Lászlót nem ismerem, de kétszer szültem a Jánosban (2 éve, és most 3 hete). Szerintem jó kórház, én jól éreztem magamat, nem volt gond. Mindenki kedves volt.

Edát nem tudom, én nem kértem.

2012. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan az orvosokat nem ismerem, azzal kapcsolatosan nem tudok segíteni, de én a Jánosban szültem, EDA-val.


Maga a szülés kulturált és profin levezetett volt. A környezet nálam csillagos ötös, nagyon jó, hogy mindenkinek megvan a külön kis szülőszobája, káddal, labdával, tv-vel, mosdóval. A férjem mellettem volt a vajúdás alatt, csak a kitolásnál menekült ki :) A szülőszobán a személyzet nagyon kedves és értik a dolgukat. Nem volt fogadott szülésznőnk, viszont akihez kerültünk nagyon szimpi volt, úgyhogy megkértük, hogy maradjon végig, mert az pár óra pluszt jelentett neki. A dokink fogadott volt.

Úgy tudom bármikor, tehát éjszaka is lehet EDÁ-t kérni, van hozzá aneszteziológus, én is este szültem...

Mondjuk nekem nem jött sajnos be, mert leálltak tőle a fájások, úgyhogy meg kellett várniu, míg kimegy a hatása...

Úgyhogy a szülészettel én nagyon elégedett voltam.


A gyermekágyas osztályon viszont van pár ellenszenves nővérke, de vannak kedvesek is, ez szerencse kérdése, hogy épp kivel fut az ember össze az alatt a 3 nap alatt többet.

A védőnő viszont nagyon cuki, nagyon segítőkész, habár ez neked már annyira nem számít, de nálam első babánál sokat jelentett.

A következőt is itt fogom valószínű szülni, ha rajtam múlik :)

2012. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Asbóth dr volt ügyeletben, mikor a babám született, nekem ő nagyon szimpi is volt, utóbb a szülésznő megsúgta, hogy ha más van, akkor nem ússzuk meg a császárt. Az a benyomásom alakult ki róla, hogy kedves határozott orvos, aki érti a dolgát, én utána is őhozzá mentem.

Végül a második bébinél csak azért kerestem másik szülész orvost, mert a Péterfybe még egyszer nem akartam betenni a lábamat. Ez köszönhető a csecsemős nővéreknek és az ő hozzáállásuknak (kb 2 kivételt tudnék mondani...).

A János kórház szülészetét nem ismerem, arról nem tudok mondani semmit.

2012. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem náluk szültem,de ahova jártam a saját dokimhoz magánrendelésre(Rózsakert Medical),ott rendel Molnár dr. is.

Látásból nekem szimpatikus volt,párszor beszélgettem ott egy másik kismamával,és ő is nagyon dicsérte.

Jánoson mi is gondolkoztunk,szerintem a két általad említett kórház közül egyértelműen ez a jobb.Jobban felkészültek a szobák,sokkal szebbek a kórtermek-szülőszobák.Amiért mi nem választottuk,az azért volt,mert rátaláltam a dokimra(dr.Csermely Gyula) és az első vizsgálat után tudtam,hogy csak nála akarok szülni:):),ő pedig nem dolgozik ott.

2012. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Péterffyben szültem, fogadott szülésznővel. Sok-sok dokit sikerült ott megismernem benn kellett feküdnöm. Asbóth dokiról csak jó véleményem van. Kedves határozott érti a dolgát nagyon.33 hetesen fájdogáltam ő vett fel az oszályra. Hetek múlva megismert a folyosón engem, és a férjem, megkérdezte hogy vagyunk.... olyan jól esett, csak tátottuk a szánkat, hogy ilyen doki van még... Ha gondolod írj privit, szülésznőt is tudok ajánlani.
2012. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. nov. 16. 16:27
 7/13 A kérdező kommentje:
senki új?
2012. nov. 21. 16:48
 8/13 A kérdező kommentje:
???
2012. nov. 30. 15:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősömet dr. Asbóth császározta meg 2011 elején, és súlyosan károsodott a gyermek, a mai napig nem tisztázott, mi okozta a bajt, mégis a kórházban elhallgatták, csak később derült ki.. Ezenkívül rosszul varrta össze az anyukát, akit újra fel kellett nyitni....
2013. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
brrrr, én végül a másik dokinál döntöttem.
2013. ápr. 10. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!