Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki dr Asbóth Ákosnál...

Szsuzs kérdése:

Szült valaki dr Asbóth Ákosnál a Péterfyben? Vagy ismeri valaki dr Molnár László szülész-nőgyógyászt a Jánosban? Mindkét kórházról is várok véleményeket, tapasztalatokat. A 3. babámat várom, és EDA-val szeretnék szülni.

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 14:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Jól döntöttél!!!!!! Én is az Asbóthnál szültem és nagyon-nagyon megbántam!!!!! Januárba derült ki, hogy a dokim nem szülészkedhet és Őt ajánlotta nekünk. Hát elfogadtuk sajnos! A fiamat (második baba) 12 órás vajúdás után 4630 grammal és 61 cm-vel szűltem meg, végbélig szakadtam, mert nem vágott gátat!!! Ja és nem elég, hogy 12 órát vajúdtam még a varrást is végig kellett szenvednem, mert fájdalomcsillapítót sem kaptam!!! A gyereknek szinte fekete volt a feje, mert a köldökzsínor a nyakára volt tekeredve. Hála istennek nem lett semmi baja!!!
2013. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
jajj, ez nagyon szörnyen hangzott!!! remélem már jól vagytok, te is és a pici is! jó babázást! :)
2013. ápr. 23. 15:52
 13/13 anonim válasza:
Hát tényleg szörnyű volt!!!! Köszi már jól vagyunk és szépen fejlődik a "kis" legény!:) Te mikor fogsz szűlni?
2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!