Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ezzel bemenjek a...

Szerintetek ezzel bemenjek a kórházba?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyének fogtok nézni de nem tudom mit csináljak. Az mitől lehet, hogy nem bírok állni a lábamon?

Ha ülök vagy fekszek semmi gond, de ha felállok összeesek, mert úgy nyilal a hüvelyem. Mozogni mozog rendesen, épp csuklott az előbb. Második terhességem, de az elsővel ilyen nem volt. Pont ma a dokim konferencián van, így felhívni se tudom.


2012. nov. 16. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideget nyom el a baba, ha felállsz, és lefelé szokott sugározni a fájdalom. Egyik ismerősöm most ugyanezt éli át, alig tud mozogni, ő 25 hetes. Esetleg ennek olvass utána, és ha más tüneteket is érzel, vagy rosszabbodik, akkor az ügyeletre menj be inkább. De szerintem ez nem görcsölés, ha nagy baj lenne, szerintem fekve, ülve mindenhogy rossz lenne.
2012. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta ideget nyom a baba. Állj négykézlábra, úgy valószínűleg kicsit elmozdul onnan.
2012. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Hogy álljak négykézlábra, ha még felállni is alig tudok?? 39+4hetes vagyok. Dehogy akarom én, hogy visszamenjen. Csak nem tudtam mitől lehet ez. Korábban is nyilalgatott már, de ilyen fájdalmas még nem volt.
2012. nov. 16. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mitől lehet, de szerintem elég durva. Én a helyedben felhívnám a 112-t elmondanám a gondom, aztán ők megmondják hogy hogy legyen tovább, vagy kiküldenek egy ügyeletest.
2012. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, szerintem ha már ennyire szüléshez közel vagy, akkor arra tippelnék, hogy leszállt a baba, tehát beilleszkedett a kis buksija, és ezért érzed ennyire fájdalmasnak (mert még jobban nyom mindent lefelé). De szerintem a szülés tuti nem indult még be, ha nincsenek fájások + magazatvízelfolyás. Ha megteheted, akkro amíg nem elérhető a dokid, feküdj (bár ahogy írad más nem is nagyon tudsz tenni). (Esetleg írj a dokinak egy sms-t, hátha válaszol :))
2012. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt érzem, lépni sem bírok, iszonyúan fáj.

Én 36+5 napos kismama vagyok

2012. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen nyilallás, jól írták előttem, nyom a baba valamit.

Védőnő? Az enyém egy buta tök, de a tiéd lehet jó szakember és tudná a választ!

2012. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én is úgy gondolom,hogy ideget nyom a baba,nekem is sokszor volt hasonló fájdalom érzetem,de nem ennyire drasztikus.Ha nem bírsz ne állj négykézláb ekkora teherrel érthető,de mindenképpen rá kéne venni a babádat,hogy egy kicsit odébb mozduljon.Ha van kedvenc oldala,mondjuk többször bal oldalon tolja ki magát és neked emiatt a jobb oldaladon esik jól feküdni,akkor feküdj a bal oldaladra,ezzel ráveheted a picit a helyváltoztatásra.

Remélem leírva is úgy megy át,mint ahogyan én gondolom:)Tulajdonképpen picit ráfekszel, ő odébb megy és az ideget már nem fogja annyira nyomni.

2012. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem úgy gondoltam, hogy konkrétan négykézláb, hanem az ágyon térdelve. De megértem ha ez sem megy. Remélem azóta már javult a helyzet!
2012. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

huvelyi nyilalas lehet visszer a szemeremtesten vagy hugyholyag hurut, vagy egy idegbecsipodes is . Menj be mert ha valami faj akkor azt ki kell vizsgalni nem?barmelyik ugyeletes megnez nem kell a sajat doki en szemely szerint a visszerre tippelek a huvelyben vagy a nagyajkon.

(szuleszno)

2012. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!