Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bemenjek ma...

Szerintetek bemenjek ma kórházba megnézetni magam?

Figyelt kérdés
35+1 hetes kismama vagyok,és mára nagyon felpuffadt az arcom,a kezem,ujjaim,nagyon vizesek is.Rossz a közérzetem,alig bírok mozogni,fent lenni.Szombaton hajnalban voltak jósló fájásaim,tegnap este meg Nagyon extrémen mozgott,rugdosott a kislányom,már fájt,nem is aludtam valami jól.Kicsit nyugtalan vagyok,hogy mi ez a hirtelen változás,mert a hasam is nagyon nagy és állandóan feszít,és fáj is.Szerintetek mit csináljak?
2012. júl. 22. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedbe bemennék. Az nem jó jel, hogy hirtelen ennyire bevizesedtél. Lehet toxémia is, nekem az volt. Ha még a kicsi is máshogy mozog, mindenképp menj be. Írd majd meg, mit mondtak.
2012. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdés,irány a kórház!
2012. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod mérd meg a vérnyomásod, de mindenképpen menj kórházba még ma!
2012. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megnyugszol tőle, akkor irány a kórház. Inkább nézesd meg, minthogy nagy baj legyen!


Majd írd meg, hogy mi történt :)

2012. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-assal egyetértek, ha magas a vérnyomásod, akkor futás, lehet akár toxémia is! De egyébként is mehetsz, akkor legalább megnyugszol, ha megvizsgálnak, ha pedig valami gond lenne, akkor jó kezekben vagy.
2012. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!