Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemenjek hozzá a kórházba?

Bemenjek hozzá a kórházba?

Figyelt kérdés

Apukám rákos, napjai vannak hátra. Júni elején láttam utoljára, azóta kórházban van. Nem mertem eddig bemenni, mert nagyon féltem a babámat (nagyon nehezen lett), félek, hogy fertőzést kapok, vagy sugaras betegek is vannak ott, illetve az érzelmi stressztől. Apa is azt mondta, hogy ne menjek. De most már, hogy ennyire rosszul van (telefont sem bítja felvenni), rosszul érzem magam, hogy nem látogatom meg. Mit csináljak?

Tudom kicsi rá az esély, de belezakkanok ha a babával történik valami.


2010. júl. 18. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes kismama vagy? Szerintem a 20. héttől már sok "ilyen" helyen összeszedhető baj már nem fenyegetheti a babádat.
2010. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedden leszek 22.
2010. júl. 18. 18:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz semmit elkapni.Menj be apukádhoz,legalább most az egyszer és búcsúzz el tőle.Egész életedben bánni fogokd hogy úgy ment el hogy nem köszöntél el tőle.

Nagyon sajnállak:(

2010. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
rákos betegektől semmilyen fertőzést nem kapsz el sőt sugározni sem sugároznak. Érzelmi megrázkódtatástól pedig nem fogsz elvetélni 22 hetesen. Menjél és látogasd rendszeresen Apukádat, nem sokáig fogod látni. Sajnálom!
2010. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen menjél! a babának is rosszabb, ha folyton emiatt rágod magad!
2010. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,én is voltam hasonló szituban,de ki sem bírtam volna,hogy ne látogassam meg...semmiféle módon nem fertőznek(sugár,illetve a betegség).Nagyon sajnálom ami Veled történik.Ne hagyd magára Apukádat!Amikor Neked volt Rá szükséged,gondolom Ő ott volt...
2010. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ugy gondolom ez nem kérdés.

mindne perc számit. menj minnél hamarabb és ne 1x. meg utoljára hanem addig amig csak lehet!!!!!

2010. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy mennék. Sosem tudnám megbocsájtani hogy úgy halt meg hogy hetek óta nem látott.
2010. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény apukád, remélem felépül egy csoda folytán, s még láthatja az unokáját :(. Menj be hozzá mindenképp, légy vele!
2010. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is nagyon sajnálom édesapádat! :( Mindenképpen menjél be hozzá, ne félj a rákos beteg emberek nem fertőznek. Hidd el a lelkednek is sokkal könnyebb lesz, hogy eltudtál tőle az unokájával együtt búcsúzni! Nekem mikor elhunyt a drága jó apám, pont kórházban voltam, másnap jöhettünk volna haza. :( El sem búcsúzhattam tőle, meg sem ismerhette a kis unokáját. :( Menj csak, ezen ne is gondolkodj! Fel a fejjel!
2010. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!