Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen lesz a görcs ha beindul...

Milyen lesz a görcs ha beindul a szülés? Mint mikor megjön? Már ha el nem folyik a magzatviz.

Figyelt kérdés
Mert tegnap téves riasztás volt és a szülészeten éjszakáztam apro fájások miatt,és pici vérzés miatt.39 hetes vagyok,nagy fájás lesz egyböl amit érezni fogok,olyan tényleg hogy leülök? Mert apro fájások meg görcsök vannak(joslofájások) de ezek szerint ez nem elég.
2008. máj. 24. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazából ezekből a jóslófájásokból lesznek az igazi fájások, amikor rendszeresen meghatározott időközönként jönnek és egyre erősödnek. Nekem a magzatvíz folyt el, de egyáltalán nem voltak fájásaim, majd szépen folyamatosan először csak kicsit, majd egyre erőseben olyan volt, mint ha menstruációs görcs lett volna csak jóval erősebb és ez fokozódott egészen a tolófájásig. Sajna nem tudom neked jobban leírni, mert igazából semmihez sem fogható a fájás, de nekem szerencsém volt a kislányom másfél óra alatt megszületett. Könnyű szülés kívánok neked! (4 hetes kislány anyukája)

2008. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZT,KICSIT IRIGYELLEK A KÖNNYEBB SZÜLÉS MIATT,REMÉLEM ÉN IS HAMAR LEZAVAROM MAJ,GRATULA A BABÁHOZ,MÁR ÉN IS HAMAROSAN BABÁZHATOK:)
2008. máj. 24. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen jóslófájások miatt kerültem be, aztán kb. egy nappal késöbb kezdödött a szülés. A jóslófájások alatt inkább a derekam fájt, aztán átterjedt pocaktájra. Fokozatosan erősödnek a fájások, nagy fájások "amikor nem leülsz hanem fekszem már a szülőágyon", azonban a rövid kitolási szakaszban lesznek. Nekem első babával az egész 7 órát tartott, de úgy igazából talán az utolsó óra volt rossz. Aztán meg már az sem számított amikor a lányom kibujt és rögtön felsírt, majd a mellemre került! :)
2008. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!