Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni zzülésznőt, ha...

Debreceni zzülésznőt, ha fogadok, akkor talán kicsit enyhülhet ez a fajta "fóbiám"?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben 2 vetélésem volt, az egyik műtéttel lett befejezve, ezáltal egy hetet feküdtem a nőgyógyászaton a Debreceni Klinikán. A gondom az, hogy olyan iszonyatosan negatív élményekkel jöttem haza, hogy igazából azon is gondolkoztam, hogy oda többé a lábamat se akarom betenni..

Nyilván azért is mert elvetéltem, meg azért is mert összeraktak az abortuszosokkal, a higiénia miatt, meg a bunkó nővérek miatt (tisztelet a kivételnek, mert volt egy két nagyon aranyos és segítőkész is köztük), amiatt, mert le se szarták a fejemet, 3 napig 1x látott orvos!!, ha kérdeztem valamit nem válaszoltak, szóval egyenesen szörnyű volt, nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam!


Olvastam itt sok kérdésben, hogy ha szülésznőt, fogadok akkor Ő végig velem van a szülés alatt, talán ez enyhíthetné a fóbiámat, mert mégiscsak be kell menjek ha szülni fogok! Nincs és nem is lesz fogadott orvosom!

Mi a véleményetek erről? A szülésznő ellát majd elegendő információval? Segítőkész lesz?

Mi ennek a menete? Mármint, ha terhes leszek, hogy keressek meg egy szülésnőt és kit? Vele mikor fogok utána először találkozni, majd csak ha már szülök?


Ne haragudjatok, hogy nem tudom ezeket, de nagyon félek, hogy újra be kell mennem, mert nincsenek túl jó élményeim...


2012. nov. 17. 10:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat szülésznőt! :)
2012. nov. 17. 10:58
 2/9 anonim ***** válasza:
szia. én még csak most fogok szülni, de bnőm tavaly szült a klinikán és szülésznője volt orvosa nem. Nem tudom ki volt név szerint a szülésznője, de nagyon meg volt elégedve vele,végig ott volt vele a szülés közben, előtte az NST-ket is ő csinálta neki, szerzett neki kenőcsöt amitől a gátseb hamarabb gyógyul, szülés után beállította zuhany alá h meginduljon a vizelete és ne kelljen katéterezni szóval segített neki mindenben. Magát a menetet h hogy fogadta meg nem tudom, de sztem érdemes fogadni ha orvosod nem lesz. Ja és a nő pont szabin volt mikor a szülés beindult de akkor is bement, mondjuk ezt utána rendesen meg is hálálták neki anyagilag.
2012. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom, hogy meghálálnám a segítségét, annyit megér nekem, hogy tudjam minden rendben van és ne nekem kelljen 3 napig zavarni mindenkit, hogy akkor most mi is van velem?
2012. nov. 17. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Szülésznőt érdemes ,tudok priviben ajánlani is.

De a csecsemős nővérek megint csak akasztani való semmire kellő népség... az meg luxus hogy azt is fogadj ,meg ez a munkájuk ,hisz nem jár külön elfoglaltsággal mint egy szülésznőnek ,meg a felelősség is más..

de igen ha van szülésznőd ha bent van amíg gyermekágyas vagy akkor az hasznos.

2012. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem születésekor csak szülésznőt fogadtunk! Morvainé Emmit. Életem legjobb döntése volt!!!!! Végig velem volt a szülésekkor, rengeteget segített, szülés előtti hetekben már ő csinálta az nst-met, stb. Na és éjjel-nappal elérhető volt!!! Lelkiismeretes, emberséges, segítőkész. Ha pontosabbat szeretnél tudni(mikor fogadtuk fel, hogyan...) stb, privátban megadom a számomat, aztán szóban rövidebb elmondani.
2012. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infokat, még nem aktuális a dolog, de amint esedékes lesz kérek plusz információt! :) nagyon köszönöm, kicsit megnyugodtam :D
2012. nov. 17. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:

én Magos Andrea szülésznőt ajánlom

egy tündér.


6 napos kisfiú anyukája, ( ha ő nem lett volna behalok)

2012. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a megérzésem nem volt alaptalan! Babás vagyok újból :D 8 hónap múlva nagyon aktuális lesz a kérdés remélem! :D
2012. nov. 24. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A mindenségit!:) Gratulálok! És gondtalan boldog 8 hónapot kívánok! :)
2012. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!