Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Három vagy annál több gyermeke...

Három vagy annál több gyermekes anyukák! Melyik szülésetek volt a legnehezebb, időben fájdalom terén? 35hkm

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ezt is én tettem fel de igazán nem kaptam még választ arra ami nekem fontos lenne (hasonló cipőben jártaktól),nos itt most hátha.. :)



2012. nov. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed de még egyben vagyunk . :

Dec 23 -ra vagyok kiirva hát nagyon kiváncsi leszek ...

Egyre sűrűbben jóslózom ,jelenleg is majd leszakad a derekam :)

Remélem hamarosan lehet gratulálni !

Mostanra már nem is annyira a félelem hanem az izgalom dominál nagyon várom már az érkezését . :)

A múlthéten már 3700 g -ra saccolták szóval ideje kibújni a kis 4 kg -nak ....

2012. dec. 16. 01:29
 52/60 anonim ***** válasza:

Jaj,majd írj!

Én dec. 22-re vagyok kiírva,és sokat jóslózom.Úgy izgulok,első babánk lesz!

2012. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 szsuzs ***** válasza:
sok szerencsét nektek, és könnyű szülést!
2012. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :))

Mindenképpen irok majd de te is hiszen lehet ,hogy teljesen egyszerre éljük meg a csodát . Milyenek a jóslóid ? Nekem egyre "brutálabbak ". :)

2012. dec. 16. 18:15
 55/60 anonim ***** válasza:
Minél többedik terheség,annál fájdalmasabb és erőseb fájások szülés rövid és gyors
2012. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

Kivel mizu?

Mi megvagyunk kérem :))

Dec 31 -én megszületett a kis Zolikám 4300 g és 55 cm -el .

2013. jan. 11. 02:36
 57/60 szsuzs ***** válasza:
gratulálok:) és milyen volt a szülés?
2013. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon jó egészséget, boldogságot és álmokkal teli éjszakákat kívánok! :)
2013. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)))

A szülés az reggel kezdődött és délután fél három után bújt ki a pici . A vakúdás alatt végig nagyon viseltem adolgokat a kitolóknál jöttek a kemény dolgok nagyon nem akart menni az erőm is elfogyott most ilyen még sosem volt ugyanis nekem pont az elötte lévő fájdalmak amik betettek nem a kitolás és most pont az volt a legesleges ... :) Burokrepesztés után fél órával bújt ki kb akkor kelett csak felmásznom a szülőágyra igehn nagyot vágtak is de nem bánom másképpen nem ment volna . Mindent egybevetve megérte hihetetlen boldog vagyok és voltam is amikor kibújt a kincsem és hatalmas örömet éreztem ,hogy minden rendben és végigcsináltuk . :))

Veletek mizu?

2013. jan. 17. 00:15
 60/60 A kérdező kommentje:

...a vajúdás alatt végig nagyon jól viseltem a dolgokat .. ez lett volna a mondatom helyesen .

Egyébként olyan volt mint a harmadik időben is 6-7 óra ,csak viszonylag jobban elviselhető vajúdási szakkal vagy én voltam ügyesebb mert nagyon jól akartam csinálni és túl lenni miharamabb (szülésznő meg is dicsért a páromnak ) és féltejm is nagyon szóval arra koncentráltam csak ,hogy itt vagyok nincs visszaút végig kell csinálni segitenem kell a babámnak is vvilágra jönni nem szerettem volna ,hogy ez a félelem megbénitson .A tolók viszont keménnyebbelk voltak és minden eddigi szülésemnél keményebbek voltak sőt kifejezetten fájdalmasak is. A legfájdalmasabb része volt . Erre nem számitottam . Telán korai volt még a burokreoesztés és a szülőágy kellett volna még hagyni kicsit vajúdni de aszülésznő már látta mhogy nagy fájdalmamim vannak és sztem azt szerette volna ,hogy elöbb túl legyek rajta vagy valami iylesmi . Aztán hiába a négy újjnyi a méhszáj még nem tünt el teljesen közben tágitott is (na az volt a huha ) és a kis feje sem illeszkedett még be . Több orvos is körülvett már és a baba szivhangját is figyelni kezdték ami szerencsére rendben volt . Az egyik doki aztán belekönyökölt a hasamba és az sokat segitett . :)A varrás sem volt utána egyszerü de az már nekem addigra mindegy volt . Hangom meg nem volt pár napja jött vissza a tolóknál elment az erölködésnél . :)

Még ez eszembe jutott .

2013. jan. 17. 00:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!