Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős jóslótok volt-e már,...

Erős jóslótok volt-e már, esetleg olyan amivel bementetek a kórházba is már, végül meddig maradt a baba?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a kórházba mert bár negyedik gyermek annyira intenziven fájt és keményedett a hasam ,hogy megijedtem .Már 3-napja tartott és alig tudtam a végére kiegyenesedni . Kaptam magnézium port ,meg ott egy bogyót.Valamivel jobb .

35 hkm



2012. nov. 17. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
+ közölték,hogy nagy már a baba és nem tartanák vissza akkor sem ha jönni szeretne .Ezt nem igazán értem ... Szerencsére egyenlőre jobb a helyzet mert még két hétig akármekkora is nem szeretném ha kibújna . Eddig egyik gyermekem sem volt koraszülött az igaz ,hogy nagy súllyal születtek .
2012. nov. 17. 11:33
 2/7 anonim ***** válasza:
40+3nál derékfájással kezdődött minden. 40+5nél mindenképp be kellett volna feküdnöm. De az előbb említett napon egész nap fájt a derekam, össze-vissza, éjjelre volt olyan h 6 percesek is voltak. Mivel első baba volt, megijedtem, ki tudja lehet nálam így indul a szülés, és azt sem tudtam milyenek azok a fájások. Reggel, 40+4nél bementünk a kórházba biztos ami biztos alapon. Megállapították h még teljesen zárt vagyok és ezek csak erős jóslók. Bent is tartottak, mivel másnap ígyis úgyis be kellett volna feküdnöm. A vizsgálat után érdekes módon elmúltak a fájdogálások. 40+5nél beindultak az igazi fájások és 40+6ra szültem meg.
2012. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért fogalmazták így, mert már megfelelő nagyságúnak látják, de a tüneteid nem arra utaltak, hogy elindult volna a szülés.
2012. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Mondjuk nálad már teljesen belefért a baba érkezése. Nekem is zárt a méhszájam hál istennek,de most is ha felállok és egy egy órát ténykedek már keményedik és fájdogál...

2012. nov. 17. 12:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen amiatt mert nagy ezt már régóta hallom,hogy igen nagy a babám . Az rendben ,hogy még nem indult el a szülés de ha úgy lenne sem tartanák vissza .Én úgy tudtam ,hogy azért a betöltött 36-hétig igenis megpróbálják visszatartani.Márpedig én ma léptem a 35 -ik hétbe szóval akkor is van még egy jó hetünk . Remélem ,hogy a baba nagysága miatt ezek erős jóslók és nem lesz meg idő elött .
2012. nov. 17. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
37 hetesen fájásaim kezdődtek, 5 perces fájással mentünk be, ott még 5 órahosszáig tartott ez, majd mint amit elvágnak abbamaradt. 40 hét 3 naposan indult meg spontán a szülés! :)
2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Iszom a magnesolv -ot (magénzium)és igy elviselhetőbb .Ma mondjuk a közértől hazafele már úgy bekeményedtem ,hogy csak na . ezek szerint ilyen van sok esetben csak én nem tapasztaltam eddig . A lényeg ,hogy egy ideig még ne kukucskáljon ki . :)

2012. nov. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!