Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti tennétek fel közösségi...

Ti tennétek fel közösségi oldalra egy közvetlenül születés utáni képet, amin csak az újszülött és az anya arca van? Vagy ez már túl intim?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én közvetlen születés utánit nem fogok, de amikor már fel van öltöztetve, akkor olyat már fogok fel rakni:)

15hkm.

2012. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én nem tenném fel mert túl gyűrött lenne az arcom és kimerült, de ha neked tetszik a kép sztem semmi gond nincsen vele ha felteszed. Végülis csak a te arcos és a kisbabádé van rajta és egy szép emlék és pillanat. Nekem is tett már fel ismerősöm olyan képet, nagyon aranyosak rajta :)
2012. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is vannak olyan képek,amik a szülőszobában készültek.Semmilyen "olyan" dolog nem látszik a képeken,én mégsem tettem fel.Azt gondolom ez a családunk intim és féltett epizódja,nem közösségi oldalra való.Még ha nincs is rajta vér,meztelen testrész,stb.
2012. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van fenn egy ilyen képem, és mit ne mondjak rengeteg like-ot kapott. :) Sőt, nagyrészt a jókívánságokat is oda kaptam...

Nem ízléstelen, semmi más nem látszik tényleg, csak mindkettőnk arca, más ki se látszik, a kiscicám is be van bugyolálva nagyrészt, nem véres, vagy ilyesmi....

Szóval ez fényképfüggő :)

2012. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És közvetlenül születés utánit miért nem? Ez egy olyan szép kis pillanat, ahogyan először rámnéz és megszemléli az arcomat, és csak az arca van kitakarva a ráterített lepedőből. Nekem is csak az arcom van rajta... Nem is igazán véres mázas, csak egy kis apró maszat van a képen. Ez így is sok? vegy már nem fér bele a jóízlés kereteibe?
2012. nov. 18. 22:47
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Érdekel, ki mit gondol erről... :)
2012. nov. 18. 22:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

En tettem fel;) nem a mesztelen babarol ugyan, de az ujszulottem szep kis maszatos arcarol;) szamomra ezcsodas dolog!


Ettol millioszor intimebbnek tartom a bilizost,furdos -pancsolost(amin kuki puni latszik)

Felreertes elkerulese vegett, van furdos es bilis kepem is, de egyiken sem latszik a gyerekem nemi szerve!!!

Na nekem az intim!!! Az en gyerekem nunijat ne nezegessek...

2012. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, pucérat én sem tennék fel...
2012. nov. 18. 23:03
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én olyat tennék fel, amelyiken már szépen meg van mosdatva, betakarva és úgy fekszik rajtam

a legelső pillanat az hadd maradjon a mi közös első pillanatunk, elveszne a varázsa ha mindenki azt bámulhatná <3

meg előtte gyorsan megnézném azért az arcomat mennyire vállalható :) kis fésülködés, arcmosás után azt mondom oké

2012. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van fenn ilyen, csak az én arcom és az ő arca látszik, 3 perces rajta, de ő születés után már szép baba volt, nem volt gyűrött, stb... Én meg nevetek a képen. Mikor odaírtam, hogy közvetlen szülés utáni kép, sok anyuka nem akarta elhinni, mert a kicsin alig volt magzatmáz és vér (tényleg nem volt, ahogy kicsúszott, rögtön rám tették, nem törölgették), szóval nem volt egy olyan fotó, amit szégyellnivaló. Se cici, se más testrész nem villan rajta.
2012. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!