Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki elgondolkodott milyen...

Van aki elgondolkodott milyen babát szeretne majd?

Figyelt kérdés

1.Milyen nevet adnál neki?

2.Melyik nevet nem adnád neki biztosan? Van olyan név amitől a hideg is kiráz? :D

3.Fiút vagy lányt szeretnél inkább?

Én szeretnék kislányt,és kisfiút is. Ha kislány lesz akkor Noémi vagyZsuzsi lesz,ha kisfiú akkor Dávid,de ebben még nem vagyok biztos.



2012. aug. 25. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Már kb. 14 éves koromtól a kisbabámról álmodoztam. Elképzeltem, hogy lesz egy kis barna hajú, barna vagy zöld szemű, eleven, rosszcsont kisfiam és Ádámnak fogják hívni. Ehhez képest megszületett 27 éves koromban egy kék szemű, szőke hajú, eleven, rosszcsont kisfiú és nem Ádám lett, mert az apukájának nem tetszett ez a név. :D De imádom és nem is tudnám már másképp elképzelni. Bár néha kiborít és teljesen lefáraszt, mert állandóan beszél, énekel, izeg-mozog, mégis boldog vagyok, hogy ilyen. :)
2012. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Miléna Rebeka lesz a kislányom neve. Fiúnévből tetszik Milán (de ez Miléna miatt kilőve), Gergő, Bálint, Dániel. Lányból még Réka, Alma.

2. Bendegúz, Zsombor, Hunor, Zselyke, Csenge, Enikő, Margit, Bea, Berta, Anett ezeket biztosan nem.

3. Lányom lesz, és minden vágyam volt, hogy legyen egy kislányom. Majd később még lehet szeretnénk még egy babát, ott már nem számít mi lesz a neme.

2012. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek írtad ki már megint ezt a kérdést?
2012. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem nekem szőke hajú lesz, pár éves koráig. Én is és a párom is szőkék voltunk, én 5, párom 2éves koráig:) Szeretném hogy a lányomnak kék szeme legyen és sötét barna szinte fekete haja. Fekete biztos nem lesz, mert senkinek sem az, vagy ha szőke marad véglegesen ami nem kizárt akkor meg nagy loknis haja legyen az olyan cuki :D Ha fiú lesz akkor vagy kék vagy fekete szeme legyen, szőke vagy barna hajjal. De mindegy is milyenek lesznek a lényeg hogy szófogadó, segítőkész, békés, jólnevelt gyerekeink legyenek :D


1. Zselyke, Nola, Zoé. Álmos, Iván, Teodor.

2. A hétköznapi nevek nekem nem tetszenek és nem is adnék ilyen neveket, nekem is ritka nevem van:)

3. Fiút is és lányt is szeretnék:) Először talán lányt szeretnénk mindketten:)

2012. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kiskamasznak üzenném, nem úgy lesz ám a gyerek, hogy beleteszünk egy üvegbe festékeket meg papírra írt tulajdonságokat és a végén jól összerázzuk :)
2012. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!