Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti tennétek fel közösségi...

Ti tennétek fel közösségi oldalra egy közvetlenül születés utáni képet, amin csak az újszülött és az anya arca van? Vagy ez már túl intim?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert oké,hogy nekem gyönyörű, de azért valljuk be,hogy egy magzatmázas, kissé meggyűrt, piros baba másnak nem igazán az!

Nyilván like-olnák tiszteletből, de én feleslegesnek tartom ilyen képet feltenni!

2012. nov. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez a ti pillanatotok, másnak nem biztos hogy átjön, csak az hogy na az Anyuka csapzott, izzadt, karikás szemek, szerencsétlen mit szenvedhetett, a baba meg gyűrött, ráncos....

Az a ti pillanatotok, ti másképp látjátok azt a képet, mint egy kívülálló!


Én is hú de szépnek láttam az első képeken a babámat, aztán így utólag vissza nézve nem is annyira szép....

Az Anyai elfogúltság.... Na ezért ne tedd ki!

2012. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, vannak dolgok amiket szeretnék magunknak megtartani. Úgy gondolom ha mindenki látná elveszne a varázsa számunkra.
2012. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd fel! Lehet, h neked gyönyörű az ő kis gyűrött, magzatmázas pofija, más meg undorodik tőle. A saját gyereke mindenkinek szép nyakig sz@rosan is, de gondolom, te sem olvadoznál a szomszéd sz@ros kisfia láttán. Ha meg születik egy olyan hozzászólás a képhez, h talán mégse kellett volna kitenni, akkor te leszel megsértődve, ő meg lesz a bunkó.

Tegyél fel a megmosdatott, felöltöztetett babádról képet! Hidd el, abból is látni fogják, hogy szép, tudni fogják, hogy épp most született.

2012. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha nem túl nyúzott az arcom,és a babának sem látszik olyan testrésze,ami nem odavaló,akkor én feltennék,hiszen sok rokon,és barát várja nálunk a Picit,de sztem nálunk nem lesz ilyen,mert már most nyúzott vagyok,pedig még van egy hét,de sztem én is ruhásat csinálok majd róla,és azt teszem fel
2012. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én küldtem ilyen képet ismerősöknek. Csak a kettőnk gyűrött arca meg a doki simogató keze látszik a Fiam fején :-)

Szerintem semmi rossz nincs ebben, elvégre nem a fenekemet mutogatom, és ne mondja senki, hogy nem kiváncsi ezekre a pillanatokra.

2012. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tényleg csak a szűk családi körre tartozik. Mondjuk én amúgy se teszek fel képeket, de szülőszobásat semmiképpen nem tennék. Azt gondolom, hogy azért valahol meg kellene húzni a határt, nekem mondjuk elég durvának tűnik, hogy valaki szülés után már ilyenen gondolkodik, hogy felpakol képeket a facebook-ra. Bár lehet én vagyok maradi, de a gyermekeimet próbálom óvni ameddig csak tudom, és nem a kirakatba pakolni őket, főleg nem az internetre.
2012. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

4. vagyok ismét

Miért is lettem lepontozva, ha aki ugyanúgy kitett magáról ilyen képet, és vállalta is, az meg 100%-ban hasznos????

Gyönyörű....

2012. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez itt már csak így megy :-)) Sok a primitív errefelé!
2012. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!