Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban használnak a szülést...

Valóban használnak a szülést könnyítő homeopátiás golyók?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy érdemes-e szedni,van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2008. máj. 25. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók a homeos bogyók és a málnalevéltea is! Én nagyon tudom ajánlani őket! Én használtam és 1.5-2óra alatt szültem 2 hete a babámat totál simán gyorsan és nem mondom h nem fájt de teljessen kibirható volt. Utánna a gátsebemre is szedtem arnica-t és nagyon gyorasan gyógyult, ültem rajt az nap és ugy mentem mint ha misem történt volna a nővérek kérdezték is a kórházba h varrtak egyeltalán engem?!:) meg china rubrát szedek vaspótlásra. A tejserkentők is jók meg sztem az összes homeos bogyo és ártani nem árt és gyógyszerek mellett is nyugodtan szedhetők.
2008. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

A homeopátiás szerek a hiten alapulnak. Ha hiszel benne, akkor használ.

Ahhoz viszont egy kicsit drága.

2008. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem a hiten alapszanak.Ezek mind természetes hatóerejű cuccok,főleg gyógynövényekből nyerik őket-a gyógynövényben hiába nem hiszel akkor is hat,mert a gyógyszerek nagy részét is azzal készítik el.A homeos dolgok nagyon jók,csak valaki azért nem érez semmit,mert legbelül teljesen elzárkózik tőle és annak,hogy könnyítene az életén.Én nem szedtem még szülésre de annyira nem drága-5-600ft egy adag ami 2hétig elég ha jól tudom,de másra már szedtem-baba mellett is és nagyon jók csak dícsérni fogom.Én azt hallottam a málnalevél tea fölösleges a bogyók melleé,sztem én nem fogom már azt is inni-azért a gyógynövényekkel is vigyázni kell,nehogy sok legyen.

amúgy sztem egy misét megér,aki meg nem "hisz"benne,ne használja sosem fogja megtudni,hogy könnyebb islehetett volna.33hetes kismama

2008. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor megveszem.Boldog babavárást mindenkinek.
2008. máj. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!