Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szobák vannak a szent...

Milyen szobák vannak a szent Isván kórházban, Babás vagy sima szobák? Mik a tapasztalatok a hellyel kapcsolatban? Nővérek szülésznők aranyosak? Szült ottt valaki mostanában? Vagy készül oda?

Figyelt kérdés
Kb egy hét múlva megyünk, és izgulok még sosem voltam kórházban, jó ellátást kap a babám? tudtok valami netes oldalt?
2009. aug. 15. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajna nekem a Szülész nőgyógyászom mondta még annó egy éve,hogy szörnyű egy kórház,és ő oda be nem teszi többet a lábát.Nagyon rossz véleménnyel volt!Nekem ott volt egy abortuszom,és elég rosszul altattak el mert féligmeddig fent voltam és emlékszem a legrosszabbakra,mint végül akkor kiderült kevés altatót adtak,azt nem tudom már,hogy miért de nagyon gáz nem?Magyarul nem voltam altatva csak kábítva!Nagyon stresszel még mindig!Most 24-hetes vagyok és aszthiszem oda tartozom mert a 8.kerületben lakunk,vagy rosszul tudom?Lehetne esetleg a Nőgyógy.Klinikán szülnöm itt az Üllői úton?Ott született a kislányom is!
2009. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!