Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben változott meg a Szent...

Miben változott meg a Szent Imre szülészete?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam, olvastam, hogy mióta a régi prof nyugdíjba ment azóta megváltozott nagyon a szülészet. ez miben látszódik? mi változott meg? Régen ott szültem és most is ott szeretnék, de nem tudom, hogy most milyen lett, fogadott orvosom nincs.
2012. nov. 20. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan természetes szülés párti már, leszámítva azokat, akik régebben vitték ezt a vonalat. De sajnos BS is nyugdíjba ment, nem szüleszt már.


Nekem volt szerencsém találkozni a proffal, be kellett feküdnöm túlhordás miatt, meg is vizsgált. Hát, kemény kezű, nem az a finom, és mindenféle szülést gyorsító praktikát kedvel, ha nem lett volna saját orvosom, biztos hogy beindítja a szülést.

Amúgy emberileg rendben van, csak nagyon más vonalat képvisel, és ráteszi a kezét dolgokra, amikben Rákóczi még több szabadságot hagyott az orvosoknak.

Ezért is kellett befeküdnöm, ha az én dokimon múlik, vár.


A csecsemő osztály nagyjából a régi, bár Kónyi Olga elment, van helyette egy nagyon szimpatikus fiatal orvosnő, a csecsemős osztály meg kb. a régi.


Ha szeretnél háborítatlan szülést, akkor én a helyedben egy szülésznőt legalább fogadnék.

2012. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az előzőnél Nyulas Jolinál szültem, nem volt fogadott. Most lehet akkor felfogadom őt, ha még ott van.
2012. nov. 20. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem még van. :o)
2012. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Szent Imrében mostantól már nem lehet csak szülésznőt fogadni, hála az új főnöknek.
2012. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!