Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek szülés után...

Szerintetek szülés után emlékezhet az orvos arra az anyukára aki nála szült?

Figyelt kérdés

mondjuk ha összefut vele a kórházba,vagy felhívja telefonon?

veletek hogy volt ez?



2012. nov. 22. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván itt nem fogadott dokiról van szó!

Egy-két hónapig szerintem igen, de utána nem hinném.

2012. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen nem írtam, nem fogadott orvos,csak szimplán ő ügyelt,

de fel akarok íratni fogamzásgátlót és gondoltam ő hozzá mennék,ezért kérdeztem.lehet felhívom még friss az élmény :)

2012. nov. 22. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne máááár!Már megint a rezidens-ed?Bele vagy esve?!Nem mindegy,hogy emlékszik-e rád?Ha nem,elmondod ki vagy,mit akarsz,és,hogy hozzá szeretnél járni.Ennyi.
2012. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

szerintem nem. saját tapasztalatból: én a "régi" magándokimnál szültem, utoljára a terhesség megállapításánál találkoztunk, utána máshoz jártam. a véletlen úgy hozta, hogy nála szültem, nem ismert meg!


engem is érdekel a téma, mert pl. én haragudtam rá, és nem adtam neki pénzt (persze ő ebből mit sem tudott). ha legközelebb terhes leszek, szeretnénk ugyanott szülni, és kíváncsi vagyok, most már emlékezne -e rám, ha megint ott kötnék ki nála. szerintem nem.

2012. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Fél óra múlva majd kiírja a szülésznőre vonatkozóan is a kérdést a kérdező:DDDDD
2012. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, telefonon szerintem nem emlékezne rá (eü-s vagyok, neveket egyáltalán nem tudok megjegyezni, ezért telefonos hivatkozásra semmi nem jutna eszembe). SZemtől-szemben egy kis időre leesne, hogy már találkoztunk (persze attól is függ, mikor találkoztunk). Ha vissza akarsz menni hozzá, keresd fel személyesen, én ezt javaslom!
2012. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, hogy egy ember mennyire tud megjegyezni arcokat. Van olyan, aki másnap már nem emlékszik.

De pl. egy doktornő tartott nekem gyakorlatot egyetemen egyetlen egy alkalommal még szeptember közepe felé (úgy, hogy volt velem még kb. 15 ember). Ezen a héten elmentem hozzá rendelésre, és megkérdezte, hogy honnan vagyok ilyen ismerős neki:D

Meg ugye attól is függ, hogy mekkora helyen szültél. Egy olyan kórházban, ahol hetente pr szülés van, biztos jobban emlékeznek rád, mint egy klinikán, ahol napi több...

Szerintem nem kell magadra venni, ha nem ismer meg. Sok emberrel találkozik.

2012. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Konkretan a doki akinel szultem a 6 hetes kontrollon megismert (ill elotte is egyszer az utcan). Fel ev mulva a kovetkezo vizsgalaton mar csak ismeros voltam neki es a nevem is. :-) Szerintem a szulesre akkor mar nem emlekezett, pedig a vege problemasabb lett. Tehat szerintem emlekezetes volt.:-)
2012. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!