Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules elott tapasztaltatok...

Szules elott tapasztaltatok hasonlokat, vsgy ez butasag?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, hogy tapsztaltatok-e ilyesmiket szules elott? Pl: kiszepult az arcotok, fittebbek voltatlk, erosodott es fenyesedett a kormotok, stb. Esha igen mennyivel szules elott?
2012. nov. 26. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. :( Sőt,nekem még torzult is picit az arcom, megvastagodott a szám.
2012. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülés előtt inkább torzulni szokott az arc. Bedagad a száj és az orr is. Persze nem mindenkinél. Nekem az orrdagadás napján indult be a szülésem.
2012. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szám duzadt és pattanásos lettem mondjuk kórházban voltam 4 hetet lehet attól hogy nem tudtam magam úgy ápolni. Én szülés elött le feküdtem aludni nem érztem semit. Hajnali egykor ki kelett menem pisilni ki mentem, Görcsölt a hasam ahogy szokot már 2 hete kb. Meg kérdezte a doktornő van valami baj mondtam nincs semi csak pisilni voltam meg szokásosan görcsölök menszesz szerüen. Mondta menyek be a viszgáloba megnéz. Mondta megyönk szülni 5 ig semmit nem éreztem 6:20 kor pedig kint volt a kincsem.
2012. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!