Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez igaz? (császármetszéssel...

Ez igaz? (császármetszéssel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy aki az első gyerekét császárral szülte annak a többi gyereke is csak császárral jöhet világra?

Két hete volt császárom, és nagyon rosszul éltem meg.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. nov. 27. 17:36
1 2
 11/15 Jégtánc ***** válasza:
Oxytocinnal indítottak
2012. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lassan 5 hónapja szültem császárral, 40+6 napra indítás volt, de nem tágultam, nem volt fájásom, végig nevettük és sztoriztuk a 9 órát a szülőszobán. Nem tervezünk tesót, de ha mégis én szívesebben szülném császárral, nekem abszolút pozitív élmény volt. Minden.Hamar felépültem, igény szerint szoptatok és tüneményes, egészséges fiam van. Én nem ragaszkodok a módhoz, csak ahhoz, hogy egészségesek legyünk.
2012. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Ha lehetne választani én inkább a term. szülés mellett voksolnék. Inkább vajúdjak órákon át, mint hogy a császár után hosszú napokba teljen míg emberként tudok mozogni. Nem beszélve a sebr
2012. nov. 28. 11:14
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem beszélve a sebről ami húzódik és fáj. Úgyhogy én nagyon nem szeretném a másodikat császárral szülni,de ezt úgyis az élet dönti el. Mindenesetre a lényeg tényleg az, hogy egészség legyen. :)
2012. nov. 28. 11:15
 15/15 haramia ***** válasza:
Sziasztok! Nekem másfél évvel ez előtt született a kisfiam császárral, bár mondhatjuk úgy is, hogy kétféleképpen szültem meg egy gyereket. Indított szülés volt nekem is túlhordás miatt (40+4) Első baba és 5 és fél óra alatt kitágultam vele teljesen. Tolóknál már kérdezte a doki, hogy én vágom-e el a köldökzsinórt, de aztán sokadik nyomásra sem történt semmi...kiderült, hogy rosszul fordult be a kis feje és elakadt, úgyhogy sürgősségi császár lett. Engem is nagyon megviselt, egyáltalán nem voltam felkészülve arra, hogy császárral fogok szülni. Aztán kérdeztem a dokit a 6 hetes vizsgálaton, hogy egy későbbi szülésre nézve ez mit jelent és azt mondta, hogy semmi akadálya annak, hogy újra természetes úton próbáljam meg (persze annak függvényében, hogy a kihordásra hogyan reagálnak majd a sebek).
2012. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!