Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tud ajánlani Kerepesen...

Valaki tud ajánlani Kerepesen egy olyan dokit, aki lekiismeretes, de ha felfogadja őt az ember, akkor nem kerül közel 100. 000Ft-ba?

Figyelt kérdés
Szeretnék ott szülni! Viszont most olyan dokihoz járok akinél 8.000Ft egy vizsgálat, és ebből kiindulva kb. 80.000Ft ha felfogadnám! Sajna olyan anyagi körülményeink vannak, hogy nem tudjuk ezt megengedni magunknak! Illetve ami még fontos, hogy nem feltétlen szeretnék gátmetszést! Kérlek segítsetek!
2009. aug. 17. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek,nem fogsz fogadott orvost ez alatt találni!Én a Surányinál szültem 2 hónapja,neki is ennyi a tarifája.
2009. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Hát én is hozzá járok! Amúgy milyen volt szülésnél? Valami Szabóról olvastam, hogy valaki nála szült és 50.000Ft-ba került! Hát nem tudom!
2009. aug. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!