Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol érdemes szülés utáni...

Hol érdemes szülés utáni betétet venni? Drogéria, gyógyszertár, baba bolt vagy nagyobb áruházakban? Melyikben jönne ki olcsóbban? Milyet érdemes venni és hány darabosat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a lidl-be inkontinencia betétet, az olcsó, és tökéletes az első néhány napra. Van, akinek elég az éjszakai betét, de nekem pl. annyi volt, mintha egy papírzsepit tettem volna be, ezt előre nem tudhatod, annyit érdemes rááldozni.
2010. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi kaptunk a kórházban bella nagy nedvszívós betétet, nekem az is jó volt
2010. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lidlben vettem inkontinencia betétet. Bőven elég volt az egy csomag, mert csak az első 2 napra kellett, utána a sima Libress is elég volt... pedig már 4. baba, elvileg erősebb vérzéssel. Sokan esküsznek a bugyival egybeépített betétre, de nekem nem tetszett, mert olyan, mint a pelenka :)
2010. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tesco-ban is lehet kapni a baba cuccoknál szülés utáni betétet.Rózsaszín csomagolású.nekem jó volt
2010. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

köszi csajok, ezek a válaszok nekem is jól jöttek:)

szóval akkor nem muszáj tennát venni?Nem annyival jobb mint pl a tescos, vagy a lidl-s?

2010. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen dolgoknál tényleg nem érdemes a drágát venni, 1 hete engedtek ki minket a kórházból, 1 éjszakát véreztem aktívan, majd elég volt a Libress is bőven. :) jó szülést:)
2010. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én segédeszköz boltban vettem darabra, nagyon jo volt.
2010. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tescoban vettem bella? vagy bellady? már nem emlékszem, de inkontinencia betét volt, 2 csomaggal vettem, még a barátnőmnek is maradt:) bababoltban nagyon drágák, akkor inkább gyógyszertár, sok helyen lehet kapni darabra is. én vettem tena hálós bugyit, 2 db olyan 300 ft volt, jó szolgálatot tettek a lepedőnyi betéteknél:) kézzel ki szoktam öblíteni, 20 perc alatt megszáradt, akár minden betétcserénél cserélheted ezt is, szerintem felesleges az eldobható bugyi.
2010. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!