Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves korkülönbség mellett...

2 éves korkülönbség mellett mikor érdemes a kicsit a nagyobb szobájába tenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már átalussza az éjszakát.
2012. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az elejtől. Nálunk sosem volt semmi gond, még a nagyon sírós kezdeti időszakban is megszokta a nagy, hogy nem ébred fel... De persze nem sokan gondolják így.. Nekünk bejött.
2012. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
soha. mind két gyereknek legyen saját szobája.
2012. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom (3 gyerekem van) hogy vagy a kezdetektől vagy már mikor értelmes korúak és békén hagyják egymást. Ez hogy átalussza az éjjelt jó elv, csak nekem pl. a másodikom 2 éves koráig minden éjjel ébredt. Külön szobában voltak a nagyobbal.

Olyan 2-2.5 volt a kisebb mikor gondoltam összeköltöztetem őket, hát nem hagyták egymást aludni. Én nem ütem ott korábban egyikük mellett se míg elaludtak, megtanultak egyedül elaludni így amikor összeköltözéskor egymást szórakoztatták, már hiába mentem be, valami jó mókának gondolták és még kevésbé aludtak.

Ha rájuk hagytam mikor alszanak el akkor 11kor aludtak el és a kicsi mivel korán kelő már 6 felé 6 előtt felkelt, és míg korábban még visszaaludt most látta hogy ott a tesó és már keltette is fel...

Szóval katasztrófa volt.

Mikor a legkisebb megszületett, első 3-4 hétben a szülői hálóban aludt, de aztán összeköltöztettem a legnagyobbal és simán alszanak, a nagyot se zavarja pedig éjjel 2szer szopik még mindig.

2012. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bea~ válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet,a nagy májusban lett 3,a pici 16hónapos.A nagy úgy alszik mint a bunda,őt nem zavarta volna ha az első perctől beteszem az ő szobájába,de a kicsi még most is felkel éjjel többször szorítani,amíg nem alussza át az éjszakát addig én nem tervezem átköltöztetni.Arra meg alapból számítok,hogy nem fognak egyből aludni amikor én azt mondom,hogy alvás.Mi sem aludtunk sosem egyből a húzódnak,még külön izgibb is volt csöndben játszani a sötétben.:)
2015. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!