Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor is könyebb lehet a...

Akkor is könyebb lehet a második szülés ha inditják? Volt valaki igy, mesélnétek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadikat indították (1. és 2. magától indult). Nem volt így se nehéz, csak az adagolt oxitocin miatt jobban fájt. A tágulással, tolófájásokkal, stb nem volt gond, csak az a sok oxitocin egy csöppet kellemetlen volt...
2012. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3-at indították, túlhordás miatt. A fájások sokkal erősebbek voltak az oxitocin miatt. Reggel 8-kor bekötötték, de 12-kor még csak egy ujjnyira voltam nyitva. Ez a legrosszabb, fájás van, tágulás még nincs. Fokozatosan emelték az oxitocin adagját, a vége nagyon erős volt, de akkor már én vettem át az irányítást, és du. 3-kor megszületett a baba. Összességében ez gyorsabb lefolyású volt, mint az első, az nekem reggel 6 órától du. 4-ig tartott. De a természetes szülés kevésbé fájdalmas.
2012. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 2.szülésem indított volt, mert rossz lett az NST-m. Fokozatosan kaptam az oxyt.4 óra alatt megszületett a babám, ugyanúgy ahogy az első babó, és sokkal könnyebb szülés volt mint az első. Az utolsó 10 perc volt nagyon rossz. Bármikor mennék újra, olyan jó emlék.

Könnyű szülést!

2012. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!