Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik! 2013 január vége,...

Kismamik! 2013 január vége, február eleje? Szül valaki ilyenkor a Sote2-n?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék ebben az idöszakban szülö kismamikkal!!:)
2012. nov. 30. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont egy hónappal később febr.vége felé fogok ott szülni(első baba) pontosabban márc.2-re vagyok kiírva a SOTE II-n van fogadott orvosom!

Te kinél szülsz?Van orvosod?Szülésznőd?Ismered a kórházat-szülészetet?

2012. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is elsö babu.Nekem dr.Ruscsák Mihály a dokim,elvileg neki van szülésznöje de vele még nem találkoztam.Sajnos nekem is teljesen új a sote2 mert eddig senkim nem szült itt.:S
2012. nov. 30. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, dec 29re vagyok kiirva, ha gondoljatok megosztom majd a tapasztalataimat! Dr Melczer Zsolt a dokim, fogadtunk szulesznot. Toth Annat - sokan dicserik a neten + magazinokban is van rovata, nagyon szimpatikus lathatoan erti a dolgat. Mar voltunk szuloszoba latogatason, szimpatikus volt. Fekudtem benn a terhes pathologian kismamakkal csak jo tapasztalatom van! Akik szultek ugy jottek vissza, hogy maximalisan elegedettek voltak.


36 h km

2012. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi ha majd megosztod velünk!Én még nem voltam sz.szoba látogatáson mert ágy nyugalmat mondott a doki és csak nagyon ritkán mozdulok ki.Ugyhogy minden infó jól jön!:)
2012. dec. 2. 16:38
 5/10 ziva75 válasza:

Szia!

Én január 29-re vagyok kiírva,de ikreim lesznek,úgyhogy ez nem "szentírás".Remélem nem szülök sokkal korábban.

2012. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én amugy feb.6ra vagyok kiirva,de mivel veszélyeztetett terhes vagyok nálam is esélyesebb a január vége.
2012. dec. 6. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Megszültem :).


A kórházi tapasztalataim:


- a szülészeten mindenki kedves megvárják míg befejeződik egy fájás nem nyaggatnak pld vérvétellel

- a szülőszoba is teljesen jó, a szülésznő ott hagyott minket kettesben vajúdni senki nem zavart addig amíg nem volt rájuk szükség, be benéztek azért


- a csecsemő osztályon már kevésbé +ak a taoasztalataim.


Ha kérdezel segítenek, de alapból nem annyira. Mondjuk van kivétel, 2 csecsemős tök kedves volt.


De első nap meghozták hozzám a babyt és mondta a nő hogy ne csináljak vele semmit, nem kell etetni pelenkázni, majd csak aludni fog. Másnapig legyen ez és majd másnap elmondja mit hogyan kell csinálni.


Aha, ahhoz képest sírt és mellre kellett tennem + 2x is be kellett pelenkáznom, kakis is volt és zavarta. Na ezt úgy kellett megoldanom hogy életemben nem pelenkáztam, csak a youtuben néztem róla videót (ajánlom, hogy te is nézz meg egyet előtte).


Át is kellett öltöztetnem tök egyedül mert lepisilte a ruháját. Na abba leizzadram.


Másnap kora délután !! jött csak a csecsemős elmagyarázni hogy hogy kell a köldököt ápolni pelenkázni stb. Na ha addig hagyom a gyereket bőgni nem tudom mi lett volna.


Na mindegy kicsit magamra voltam utalva, de mondom volt 2 olyan csecsemős aki meg nagyon nagyon segítőkész volt!


Összességében kibírható, a kaja finom. A takarítónéni kicsit sokat beszél és idegesíti a kismamikat.


Jó szülést és babavárást!

2012. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia Vera!


Hogyhogy ennyivel előbb jött a baba, mi történt? Gondolom azért minden rendben van Vele! A szülésed milyen volt?


5 gyereket szültem a SOTE II - n, tudom milyen a hely ( a takarítónő szerintem inkább pozitív, legalább egy kicsit eltereli az ember gondolatait), de kiváncsi vagyok, hogy Te hogy élted meg azt az egészet. A felújítással mi a helyzet?


Köszi, ha válszolsz, és gratulálok a babádhoz, nagyon jó egészséget kívánok Nektek! Ja, és ha bármi kérdésed felmerül, nyugodtan szólj, szívesen segítek!

2012. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat!!:)Te egy ágyasban voltál????Mert nekem a dokim mondta h ha tud valaki bejönni segiteni(anyukám pl)akkor csak ajánlani tudja,de ha nem lesz segíségem jobb a több ágyas.Amúgy gratulálok a babához!!Jó egészséget nektek!!!!:):)
2012. dec. 10. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 36+5 napra szuletett a kisfiunk. Valoszinu a hidegfront miatt, vagy csak szimplan megakarta elozni a mikulast. Minden rendben vele 10/10est kapott szuleteskor es nem is koraszulott! 2650 gr, 52 cm a picur :).


A szules jo volt, 1kor folyt el a magzatviz, 3 korul kezdodtek a fajasok. 8:35re megszuletett. A vajudas kibirhato volt, bar erosodtek a fajasok. A kitolas nagyon fajt :s. De 30 perc volt ami eleg idealis.


Nem egyagyasban voltam hanem 5. En nem is akartam 1esbe mert jobb, ha tobben vagyunk, segitunk egymasnak..stb. Legalabbis elso babaskent nekem jobb volt. A tobbiek leadtak a babakat estere mert mindannyian csaszarosok voltak. En nem adtam le az elso ejszaka se.


jo babavarast!!

2012. dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!