Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kivül ki várja kisbabáj...

Rajtam kivül ki várja kisbabáját 2013 elejére (január, február)? Szeretnék kérdezgeti pár dolgot?

Figyelt kérdés

pl hányadik gyerek, milyen nemű, (ha van nagyobb gyerek mennyi idős és milyen nemű) ha volt elöző terhesség ez miben más, ha nem mik az eddigi tapasztalatok a terhesség alatt? elkezdtetek e bevásárolni? van már neve? milyen gondozási-nevelési terveitek vanna? értem ezalatt hogy akarsz e szoptatni, pártolod e a kötödő nevelést, elképzeltél e már hogy bizonyos szituációkban hogyan viselkednél stb. bennem ezekkel kapcsolatok kerdések merülnek fel, és benned?

nekünk második baba, egy kislányunk van, remélem holnap a vizsgálaton megtudom 100ra hogy milyen nemű, eddig fiut mondott a doki. 17 hetes vagyok, kislányom 2 éves 1 hónapos és sokszor a hasamhoz bújik éspuszilja. most többet nem tudok irni mert épp *most jöttem anyukám* megérkezett a lányom:)



2012. szept. 20. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Januárra várom a kislányom, és most az orvosi rendelőben ücsörgök :) első baba lesz, neve még nincs egyenlőre, nem tudunk megegyezni a párommal, remélem még tudok válaszolni a kérdéseidre ma, írj te is kedves kérdező
2012. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Febr.27-re várom,kisfiú :),neve még nincs,de én szeretném a Félixet de még nem mertem mondani a páromnak,mert eddig semmi nem tetszett neki :),a 4 gyerkőc lesz,Bence 10,Kristóf 9,Jázmin 5 éves,merőben más mint a többi terhességem,nagyon sok rosszullét,alacsony vérnyomás,hangulatváltozások...,kész káosz volt,de már jól vagyok,a babuci sokat mozog,ebben a pillanatban is rugdos,még nem vettem csak 2 kisharisnyát de már nagyon szeretnék elkezdeni vásárolgatni,pár darabot kisruhákból már kaptam,de tegnap rátaláltam egy babakocsira egy aukciós oldalon,szeretném ha az enyém lenne,szurkolj nekem,én nem tartom korainak,ha sikerül,megveszem már most. :) A szoptatás nekem természetes,alig várom...,a gyerekek már nagyon várják és persze mi is! Hát röviden ennyi,de ha még szeretnél valamit tudni akkor kérdezz nyugodtan :)


3 gyerkőc anyukája,és 17 hetes kismama :)

2012. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 20+2 napos kismami vagyok, eredetileg február 5-re lennék kiírva, de mivel császár lesz, így valószínűleg január 25-28. körül érkezik Martin baba. Én már megvettem a babakocsit, babahordozó volt, elég sok minden maradt a másik babámról, kivétel a ruhák. Ma vettem a tescoban 4 db. bodyt, ill. van még bundazsák ilyesmi. A nagytesók is fiúk, 6 és 3 évesek. Első kisfiam normál uton, de vákummal született, a második pedig császárral. Minden rendben van velünk. Igazából, túl jól is vagyok, mert most eddig nem híztam csak kb. 4 kg-t. A másik két terhességemnél ilyenkor már 8-9 kg volt rajtam. Hányinger, rosszullét egy alkalommal sem volt szerencsére.
2012. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

február 23 ra vagyok kiirva van egy két éve slányom kb 2 hét mulva megyek genetikai UH és remélem kiderül fiu vagy lány

nevekkel megegyeztünk nem képezi vita tárgyát:

Lány: Emese Csenge

Ha Fiu László HUnor



sajnos még nem érzem a babu mocorgást


mindenképp igény szerinti szopi lesz és remélem nem csak 3 hónapig fog sikerülni mindent megteszek csakhogy sikerüljön.apás szülés lesz


két éve skislányom is puszilgatja a pocakom és várja már a kisetesot

2012. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sziasztok! Én is 17 hetes vagyok.Február 20-ra vagyok kiírva, sajnos nem akarja megmutatni milyen nemű lesz...:(

első kisbaba ráadásul nem is tervezett, de nagyon várjuk jó lenne már ha március lenne:)

Nekem semmi jele, hogy terhes lennék, csak papírom van róla, illetve a hasam alja mostanában kezdett kidudorodni:)

Vásárolni még korainak tartom, nevelési elveim meg még kialakulóban kicsit új még ez a helyzet...

2012. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
UI: kötödési nevelés lesz illetve velem alszik 3hóapig majd kiságy és ugy a tesojával egyszobába kerül
2012. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, én február 8-ra vagyok kiírva kis fiammal- Máté. Ő lesz a 3. gyerekem 2 kis csaj mellett. A cél, hogy minél gyorsabban beilleszkedjen a napi ritmusunkba. Szoptatás remélem menni fog. Sajni van mind a 2-re példa, de már nem esek kétségbe, ha nem jön össze. Természetes szülésre készülök. Sajnos pihenni nem tudok a picik mellett. Szerencsére vannak cuccain,sokat örököltünk is, így nem kell semmit venni, csak egy kiságyat. Az első 2 hónapban a mi szobánkban alszik majd, és ha többet tud majd éjszaka aludni, megy át a legkisebb tesó mellé.
2012. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Február 13-re vagyok kiírva, ez a 2. terhességem az első nagyon jó volt, se émelygés se semmi, a legjobb terhesség volt most 3éves a Kisfiam. A mostani terhességem émelygéssel rosszullétekkel indult, most pedig veszélyeztettet vagyok és ágynyugalomra ítélt az orvosom.Még nem tudom h fogják hívni, és majd a 8hónapban vásárolok Neki, addig semmit babonás vagyok az esőnél is így volt, ott a szülés előtt 2hétel döntöttük el hogyhogy fogják hívni. 4hós koráig velünk alszik egy szobában a kis ágyában majd a saját szobájában. Sokáig szeretném szoptatni. A többi kiderül menet közben :)!!
2012. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sziasztok! örülök hogy ennyien irtatok! tegnap megerősitették hogy fiu, képet is kaptunk róla, nagyon várjuk már! valószinűleg Dánielnek fogjuk keresztelni, de még nincs eldöntve teljesen. én kicsit tartok attól hogy hogyan fogja fogadni őt a kislányunk illetve hogy fog vele bánni, környezetemben mindenki rémisztget, tapasztalataikat elmondják és sajnos csak negativumot hallok...ez az ami a legjobban foglalkoztat, hogyan alakul majd az életünk négyesben? hármasban tökéletesen megvoltunk, kislányunk minden ohaját teljesitjük, vele vagyok egész nap, mindenki körülrajongja, nem szeretném ha a kisöcsi nem kapna megfelelő figyelmet csak azért mert második, és azt sem szeretném ha a nagyobbnak sok mindenről lekelljen mondania a kicsi javára. remélem be tudom majd osztani az időmet midnkettőre de orülök is hogy kis korkülönbeséggel jött össze a 2 gyerekünk. (zárójelben elmondom hogy mindkettő meglepetés baba...illetve a második nem annyira, tudtuk hogy akarjuk, de nem gondoltuk hogy ilyen hamar összejön, karácsonyra terveztük a pozitiv tesztet. az elsőnél még össze sem voltunk házasodva, teljesen váratlanul ért!)
2012. szept. 23. 14:55
 10/12 A kérdező kommentje:

a két terhességet össze sem tudom hasonlitani, az elsővel nagyon nagyon rosszul voltam, sokat hánytam, semmit sem tudtam enni az elején, most semmi ilyensmi nem volt, csak enyhe émelygés a 3. hónapig.


őszintén szólva én már első orvosi vizsgálat után elkezdtem vásárolni, a 9. héttől, most azt mondhatom hogy ruhákkal majdnem leállok:D már szinte minden megvan, még pár törölköző és kiságyra ágynemű ami hiányzik az apróságok közül.

2012. szept. 23. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!