Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tena betétből melyik konkrétan...

Tena betétből melyik konkrétan melyik tipusút használtátok szülés után? Szárnyas vagy szárny nélküli?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!Szárny nélkülit,mert nem lehetett bugyit venni legalább akkor mikor vizit volt....így a szárny nélküli
2009. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szárny nélkülit és a legnagyobbat, a hozzá tartozó hálós bugyival együtt.
2009. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szárny nélkülit, azt hiszem normált (ailyan volt éppen a patikában kórházban), pamut "nagy" bugyival.
2009. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk a kórházban ahol szültem,ott szülés után 1-2 napal nem is lehetett betétett használni,hanem vatátt és vizitkor az orvos megnézte a vérzés mennyiségét én is csak betétet vittem,de nem Tenát hanem (Always Ultra Night)ez is bőven elég volt.
2009. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma végre megvettem én is, a legnagyobbat kértem, de bugyit nem adtak hozzá. Kellett volna? Vagy azt külön kell kérni?
2009. márc. 21. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!