Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hagyományos vs. Alternatív...

Hagyományos vs. Alternatív szülés?

Figyelt kérdés

Két klinika között gondolkozunk:

Az egyikben rendelkezésre állnak alternatív eszközök(pl.kád,labda,bordásfal),sokkal szabadabb az egész lehet sétálni,erősen gátvédelem pártiak.

A másik kórházban,mindez nincs meg,de biztosított arról az orvos,hogy itt is törekednek "békén" hagyni a kismamát,nem vágni,nem feleslegesen beavatkozni.

Mindkét helyen találtam egy-egy nagyszerű orvost.

Ti melyiket választanátok?


2012. dec. 4. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt válaszd, ahol van labda. Nagyon sokat segített nekem. Sokkal elviselhetőbb a fájdalom. Én végig azon ültem, csak a kitolásnál feküdtem le, és amikor közbe bejöttek szívhangot nézni.
2012. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi,azt elfelejtettem,hogy labda az utóbbiban is van.

Köszi a válaszod!

2012. dec. 4. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a labdás bordásfalas. Én jóban voltam mnid a kettővel egyszerre a szülésnél :)
2012. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kádban meleg vízben vajúdtam és nagyon nagy segítség volt,és bár így is baromira fájt,de sokkal elviselhetőbb volt. Szerintem az elsőt válaszd. Könnyű és szép szülést kívánok!
2012. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik két kórházról lenne szó?
2012. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az előbbi a Róbert,az utóbbi a Kútvölgyi.
2012. dec. 4. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt válaszd ami a TE igényeidnek felel meg! amit mi mondunk az úgyis a mi vágyaink, elképzeléseink...én alternatívban voltam és jó volt. de ott és akkor egyébként annyira nem érdekelt hol vagyok mert mindenhol bazira nagy fájdalmaim voltak :(
2012. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!