Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az agusztusi, és a...

Milyen az agusztusi, és a szeptemberi szülés? A nyári és az őszi szülésnek mi az előnyei, és hátrányai?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint a többi.
2012. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én az elsőt decemberben szültem, a másodikat júniusban, de teljesen ugyan olyan volt. Csak mikor viszed haza, máshogy kell öltöztetni.
2012. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az augusztusit tudom: fiamat szültem akkor, iszonyú meleg volt, levegő semmi a kórteremben. A szivacsmatrac nemcsak gödrös volt, de kellemetlenül befülledt. De aztán otthon már minden jóra fordult.
2012. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiam szeptember közepén született. A szüléssel nem volt gond, a terhesség vége viszont nehéz volt a meleg miatt.
2012. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy augusztusi, egy szeptemberi meg egy májusi gyerekem.

Az augusztusi és a szeptemberi kb. ugyanolyan volt. Én csak előnyét látom, de hozzá tartozik, hogy a nyár a kedvencem és jól bírom a meleget!


Terhesen az öltözködés nagy pocakkal tök jó, csak bebújsz a papucsba.

A májusival nekem kellett vennem egy számmal nagyobb cipőt, a lábdagadás miatt. :o(


Aztán a tél gyorsan elröppen, és mire aktívan mozog a gyerek, addigra jön a tavasz/nyár. (Mire eszik, ott a sok friss gyümölcs) Nekem ez is jobban bejött.

2012. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A lányom okt.9én született, januárban fogant, amire odaértünk, hogy elkezdett nőni a pocakom már jött a tavasz így nem kellett pl. nagyobb méretű kabátot, pulóvert stb. venni, úgyhogy ebből a szempontból mindenképpen jó időben született a lányom. Születése után jött a tél, egyszerűen csak ráadtam a kezes-lábasát és beraktam a babakocsiba, amire meg már tudott ülni jött a tavasz. Egyszóval szerintem nagyon jó időpont az őszi szülés. Tervezünk másik babát és én úgy szeretném, ha kb. ilyen tájban születne majd meg ő is.
2012. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Augusztusban szültem most a harmadikat, de a meleg miatt szörnyű volt. Szenvedtem a hőségtől... /Előző gyermekeim március és május, na ezek a szülések jobban tetszettek:-)/
2012. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom ahhoz, hogy az augusztusi szülés nagyon jó! Kevesebb ruha kell, nekem minden normál ruha jó volt, nem kellett extra drága kismama cuccokat venni, a dagadt lábamra csak papucsot húztam, rengeteg gyümölcsöt ehettem.

Most még nem gond a hideg, hiszen úgysem tud még kúszni-mászni, nyárra meg már szuper ügyes lesz, addigra ő is ehet majd gyümölcsöket.

Maga a szülés meg szerintem minden évszakban ugyanolyan :-D

2012. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
párom és én akkora tervezük szülést,agusztus elején van szülinapom.Lehet az nap lesz meg,az első gyermekünk
2012. dec. 6. 14:03
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor már össze is hoztátok?

:o)

2012. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!