Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az istván kórházban a baba-mam...

Az istván kórházban a baba-mama kórterembe tényleg bejöhetnek a látogatók?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem szültem, de az Istvánba járok és ott is fogok szülni. Épp múltkor hallottam, hogy állítólag ez tényleg így van, bemehetnek a látogatók.
2008. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Így hogy tudja kipihenni magát a kismama? És nem kap vmi betegséget az újszülött? Máshol csak üvegfalon keresztül lehet megnézni a kicsit! És hogy lehet megszoptatni a picit, ha állandó "banzáj" van valamelyik ágynál? Azt hallottam, hogy vannak 6 ágyas szobák is ...

Kérlek írjon olyan aki ott szült, hogy csináltátok? Milyen volt?

2008. máj. 27. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm szült ott. Háromágyasban. Amikor az egyik szoptatott a másik mama látogatói kimentek. ilyen egyszerű. Betegen senki nem megy látogatni sem újszülöttet sem frissen szült anyát. Otthon legalább annyi fertőzésveszélynek lesz kitéve a pici (tömeges rokoninvázió) mint egy kh-ban. Ne akard steril körülmények közt tartani, ninsc rá szüksége! Nyugodtan látogasson téged és őt akit csak akarsz, de ha sokan vannak, nyugodtan lehet egy kis csendet kérnia többiektől is. Én egyágyasban születm, nem is zavart senki smmiben!
2008. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Hát ez számomra is felháborító!

Frissen szült anyukáknak és újszülött babáknak aztán pont erre van szükségük.Meg ha netán kifogsz valami hangoskodó nagy famíliájú szobatársat,na te jó isten.Én nem szülnék ilyen helyen az tuti.Sem nyugodtan lenni,sem pihenni,sem szoptatni nem lehet így.Szerencsétlen császáros anyukák mit csinálnak ott???Nincs mindenki jó állapotban szülés után.Meg aztán tényleg ne futkozzon senki az újszülött gyerekem körül.Otthon majd én eldöntöm,hogy mikor és hogyan akarok látogatót fogadni.

Nálunk még a gyereket is csak monitoron láthatják a látogatók,a szobákba meg szerencsére nem jöhetnek be.

De szülés után szerintem erre nincs is szükség.Aki jól van,az ki tud menni a társalgóba,aki meg pihenni szeretne annak ne zavarják a nyugalmát.


Szerintem menj máshova szülni,ha ez ott tényleg így van.

Minden jót,üdv

2008. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Én is ott szülnék, és én is ki vagyok akadva ezen! a fertőzéseken túl, meg a rokonok zavargásán túl pedig, még a 3-ágyas szobában is sírni fog valamelyik gyerek mindig, akkor 3 napig nem alszom majd??? Egy ágyas alapítványi szoba pedig csak egy van... Ha ez baba-mama-barát kórház, akkor melyik nem az?
2008. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meglátszik hogy nem szültetek még, én Győrben szültem itt is be lehet jönni akár rögtön a szülés után látogatni, persze van látogatási idő azt be kell tartani, és nekem tök jó hogy volt szobatársam, pedig a picurja sokat sírt, de sok mindent meg tudtunk beszélni, meg tudtunk egymás babójára figyelni míg fürdőbe mentünk. Szülés után amúgyis a legtöbb kismama lehangolt lesz(baby-blues)nem hiszem hogy egyedül a picurral, semmi látogatóval ez olyan könnyű lenne.
2008. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Istvánban 3,6 ágyas szobák vannak. Mindenki csak 2 látogatót fogadhat egyszerre és reggeltől estig van látogatási idő.

2009. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!