Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy még mindig vérzek?

Normális, hogy még mindig vérzek?

Figyelt kérdés

5 hete szültem, normál szülésem volt. 2 napig alig véreztem, ma megint rákezdett, picit a hasam is fáj/mint régebben menstruáláskor/. Pihentem, nem emeltem nehezet. Normális ez, vagy már menstruálok?

Szoptatok.



2012. dec. 8. 10:03
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:
6 hétig tart elvileg, hol több-hol kevesebb. Nekem a kontroll előtt 1 nappal múlt el teljesen.
2012. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szülés után 10 hétig voltam így. Hol kevésbé, hol jobban, hol egyáltalán nem véreztem. Dokinál is voltam, azt mondta ez még nem mensi, de ne aggódjak tök természetes is lehet, ha elhúzódik a vérzés eddig.


Neked lehet ez még gyermekágyi vérzés, de persze a mensi sem kizárható, hiszen valakinek elég hamar megjön.

2012. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet mensi is, 5 hete szültem én is, és már 2-3 hete nem vérzek, most kezdtem el érezni hogy mintha meg akarna jönni, szerintem 1 héten belül meg is fog. Van ilyen...
2012. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülés után a tisztulás 3 hétig tartott,a 4. hét végén pedig megjött :( és be is állt pedig szoptatok.
2012. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is a 6 hét elején múlt el a vérzés (én is szoptatok). Szerintem normális,ne aggódj!

Üdv,egy 15 hetes kiscsaj anyuja

2012. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 11. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!