Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Ma vagyok 40. hetes...

Major Andrea kérdése:

S. O. S. Ma vagyok 40. hetes és a NST-n a baba pulzusa elég magas volt (160-180. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy közben egyfolytában mocorgott és a napokban amúgy is aktívabb mint eddig, de kicsit félek. Csináltak UH-t is, de azt mondták jó az áramlás, van oxigén ellátás. Holnap megint megyek.
2012. dec. 8. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Nyugalmi allapotban 120-140 korul szokott lenni, ha mocorog, akkor akar 180 is. Ez a normalis. Ha nem lennenek kiugrasok az nst papiron, akkor lenne baj.

38 hkm

2012. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hányas értéket kaptál rá?
2012. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező akkor magas,ha a baba mozog felmegy 200 ig majdnem. Ha lejebb menne az érték,akkor lenne nagy baj,
2012. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha nagyon valtozatos volt a CTG ritmus es activ a baba akkor jogging foutuszrol beszlunk ez az erett babak mozgasa es magas szivhangja 150 felett akar 200 is eleri neha Ami fontos nem csak magas legeyn a szivhang hanem valtozatos is.

Az allando magas szivhang 150-160 korul min 20 percig es nem sok variacio benne es a baba nyugot az utalhat lazra ill fertozesre.(tahycardia).

Nyugi ha az UH jo volt akkor valoszinuleg jogging foutusz volt holnap nyugodtabb a dolog Ha baj lenne nem engedtek volna haz DE miert nem magyarazta el ezt neked ott senki?? nem beszelghetnek es nem nyugtatjak meg a kismamat? ezt soha nem ertem Ja es ha valamit nem ertesz ott akkor kerdezz!!!!!

2012. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, hogy ez mire utal, azt válaszolták, hogy arra, hogy lázas vagyok (mondtam, hogy nem vagyok és nem is voltam), vagy leginkább semmire. Csak azért ijedtem meg, mert csak hétfőn kellett volna újra mennem, de ez miatt holnap újra kell.


2.-es: Nem értem a kérdést. Nem mondtak semmilyen értéket, az van írva a papírra, hogy reaktív NST, de tudtommal az jó.

2012. dec. 8. 18:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak olvastam itt egy régebbi kérdést, amiben volt olyan válaszoló akit ez miatt nem engedtek haza, azonnal császár. Tehát én leginkább itthon ijedtem meg.
2012. dec. 8. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin,annyi hülyeséget írnak,nem kell ezekkel foglalkozni.Az orvos tudja mit csinál,nyugi.
2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat!!
2012. dec. 8. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem ilyen érték után elküldtek flowmetriára.az határértéken volt,úgy fogalmazott a doki,hogy nem érzi már jól magát odabent a baba,így még aznap megcsászároztak.(Hála a magasságosnak,én harcoltam ki.))Műtét közben mondta a doki hogy működött az anyai megérzésem,mert nyakán volt a köldökzsinór.)
2012. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem jó volt a flowmetria. Viszont ha ma is ilyen rossz lesz az NST-m én is úgy terveztem, hogy nem jövök haza.
2012. dec. 9. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!