Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű krémes folyás, szurkál a...

Sűrű krémes folyás, szurkál a hasam alja fájnak a melleim nagyon és magas a hőm reggel lehetnek ezek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
ma kellett volna nem meg jönni-e eddig nem is jött/kop-kop/ reggel csináltam egy x-epil tesztet de az negatív lett. Reménykedhetek még ??

2012. okt. 29. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
PErsze! Tesztelj két nap múlva megint! Ezek biztató jelek!
2012. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

De nem kellene már kimutatnia?

2012. okt. 29. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is várj még 2-3 napot és tesztelj újra. Ezek lehetnek terhességi tünetek is de a fogantatás ideje sem mindegy hcg szint szempontjából. Ha már késik egy pár napja akkor biztosan ki fogja mutatni ha baba lesz. Sok sikert :-)
2012. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hiszen a testünk nem gép, nem szabály szerint működik, lehetséges, hogy két nap múlva már lesz annyi hcg a vizeletben, hogy kétcsíkos legyen! Én szombaton tesztelek!
2012. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet hogy a terhesség tüneteit érzed. Nekem is ilyen volt de én rá fogtam hogy úgyis megjön erre rá 2 hétre teszteltem. De nekem akkor pont olyan tesztem volt itthon ami a mensi előtt is kimutatja. Azt használtam el erős + lett az eredménye. Várj pár napot és tesztelj.
2012. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kezecske! A hétvégén csinálok egy tesztet ha addig nem jön meg és jelentkezem az eredménnyel akármi is lesz az.
2012. okt. 29. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
sziasztok! en elsejere nem varom, es ugyanezek a tunetek. nekem mar masfel hete kezdodtek a gorcsok es a mellerzekenyseg, es azota minden nap erzem. mi mar 1 eve probalkozunk! remelem most sikerul! drukkolok nektek is!
2012. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eszter888 ***** válasza:
Kedves Utolsó válaszoló!Akkor ha jól értelmezem akkor peteé. után 4-5 nappal érezted ezeket?Mert nekem peteé. után 4-5 napra jött az érzékeny mellbimbó ha hozzányúlok akkor égnek,törülközésnél is,és szúrkál lent a méhemnél,petefészkemnél a derekam meg nagyon fáj.
2012. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!