Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nem várta meg azt a...

Aki nem várta meg azt a bizonyos 6hetet császár után, lett valami baja?

Figyelt kérdés
én most vagyok a 4.hétnél.Már nagyon nehezen birjuk a párommal sajnos ezért kérdezem.
2009. aug. 20. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem nem császárom volt, hanem nagyműtétem ciszta miatt, de azt mondta az orvos, hogy "törött kézzel sem szokott az ember fát vágni, ezért műtött hassal sem tanácsos szexelni..." Szóval nehezen, de kivártuk a 6 hetet.
2009. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak a "behatolásos",jól bevált módszerrel lehet élvezetet okozni egymásnak...

Mellesleg fertőzést kaphatsz.A méhnek minimum ennyi idő kell a regenerálódáshoz.Aztán még nem ártana előtte az orvosi kontroll,hogy minden rendben van e odabennt...de te tudod...

2009. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én külföldön szültem és a dokim azt mondta hogy 4 hétig nem szabad szexelni. Ezt akkor mondta amikor kijöttem a korházból, tehát a szüléstől számitva 5 hét. Mi 5 hét után együtt is voltunk, nem volt semmi baj, és a vérzés is elmúlt pont addigra.
2009. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi egy hét után voltunk együtt ésmég élek. Azt tudtam, hogy rendes szülés után várni kell, de császár után??? Minek??? Nekem a doki nem mondott semmi ilyet. Én angliában élek. Másnap hazajöttem a korházból, 4 napután már nem is fájt, és szépen be volt gyogyulva a vágás. Mondjuk itt nem kell varratszedésre menni, otthon nemtom hogy megy.
2009. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi sem birtunk ki a 6 hetet! 4. hét után eggyütt voltunk :) Ha nem fáj akkor szerintem nincs gond :)

Ovatosan :)

2009. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ma van 4 hete, hogy szültem és tegnap előtt voltunk először együtt a párommal. Már nem bírtuk, 5 hónapja nem szexeltünk...

2009. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!