Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki elköttette...

Van itt olyan, aki elköttette magát? Mi volt az indoka?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Sokan azért kötettik el magukat, mert nem akarni több gyereket, vagy betegség miadt.
2012. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Jelenleg 3 gyerek és betöltött 35 év a feltétele az elköttetésnek. Nyílván már nem akar több gyereket aki bevállalja.
2012. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretném megcsináltatni, most várom a 3. Babát és mivel nem akarok több gyereket és az első kettővel is majdnem ottmaradtam, már nem akarok többször terhes lenni. Védekezésben meg van kötve a kezem, se fog, gátló se hurok. A gumi nem egy jó megoldás így nem maradt más.
2012. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Jelenleg minden 18. életévét betöltött nő, szabadon dönthet a petevezeték elköttetéséről. A 35. életév és 3 gyerek több évvel ezelőtt volt. az is elköttetheti magát, akinek NINCS gyereke.
2012. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért szeretném, mert a harmadik saját gyermekemet várom, akivel mellesleg védekezés mellett lettem várandós. És mellettük egy 4. nem vérszerintit is nevelünk. Sem anyagilag, sem lelkileg, sem fizikailag nem lennénk képesek több baba vállalására. És a trombózisom után semmilyen hormonális fogamzásgátlót nem használhatok.
2012. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!