Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek meddig tartott az...

Nektek meddig tartott az inkontinencia szülés után?

Figyelt kérdés
Igazából a vérzés már nem olyan sok, de még mindig tena lady-t kell hordanom, mert pl felálláskor csorog a pisi (bocsi a megfogalmazásért) és rohannom kell a wc-re. Nagyon kellemetlen. Több mint egy hete szültem.
2012. dec. 11. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem általános, nekem egyáltalán nem volt ilyen. Beszélj az orvosoddal.
2012. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, csak a terhesség alatt. De amint megszűltem, elmúlt.
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semeddig, ez nem normális, menj orvoshoz
2012. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én hetekig éreztem egy pici cseppet amikor rátettem a hasamra a kisfiam szopizni, de nem csorgást. Próbáltam a wc-n "elzárni" a pisilést, az sem ment kb. 2 hónapig. Most már nincs gond (4 hónapos a kisfiam). Én vákuummal szültem, szülés után is katétert kaptam pisigond miatt, és hát valószínűleg ott jól szétmentek a szövetek.

Azért kérdezd meg a dokidat, mert ha nagyon csorog az biztos nem normális.

2012. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem mindig csorog, csak néha, amikor felállok, vagy már éppen tolnám le nacit, hogy na akkor most pisilek. :( Hívtam a dokimat tegnap, színházban volt, és azóta se válaszolt, de még próbálkozom.


Köszönöm a válaszaitokat!

2012. dec. 12. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem komoly a problémád. Majd írd meg mit mond rá a dokid.
2012. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem császárom volt és 3-4 hétig bizony figyelnem kellett, hogy ne hagyjam utolsó pillanatra....mivel érzéketlen volt sokáig az a terület, guggolásnál nem is éreztem, hogy kell-e vagy sem. Elmúlt, minden a régi :)
2012. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó babám 1 éve szültem, de most a 31. hétben vagyok. Kb 1 éve ha hirtelen tüsszentenem kell pár csepp távozik. Iszonyat kellemetlen. Ha megszülök, remélem teljesen elmúlik idővel.
2012. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, hát azt mondta, hogy a kórházban szólnom kellett volna, és akkor katétereznek, ami elvileg serkenti a gyógyulási folyamatot, de mivel nem szóltam, ezért meg kell várni, amíg magától helyre jön. Intimtornával lehet rajta segíteni, de türelem kell hozzá. :/
2012. dec. 13. 09:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Még most is tart, talán mert 3. babát várom az 5 év alatt :-) Nevetés, tüsszentés, köhögés...és pisilek. Volt, hogy szülés után 4 hónappal összepisiltem magam a hullámvasúton :-D Tényleg intimtorna segít, csak nekem sosem jut eszembe.
2012. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!