Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Siófokon szeretnék szülni, a...

Siófokon szeretnék szülni, a Bata doktornál. Mennyi hálapénzt szoktak neki adni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a magánrendelés 8 szorosát kéri. Az jelenleg 72ezer. Nagyon gáz, ha nem tudom neki kifizetni a teljes összeget? De mindenképpen ott szeretnék és nála szülni, mert az első babámnál nagyon megbántam, hogynem volt dokim.
2012. dec. 13. 20:05
 1/3 anonim válasza:
82%
Én az ilyen gyökér orvosokat annyira szívesen felnyomnám, aztán menjenek utcát söpörni, és várják ott a hálapénzt... Még hogy ő előírja, mennyit kell neki fizetni, ráadásul nem is csak valami jelképes összeget, hanem a minimálbérhez közelit. Az agyam elszáll.
2012. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ő megmondja a fix árat. És én is ilyen 70 körülit hallottam. Sőt olyanról is hallottam, hogy valaki nem adott neki annyit és szóvá tette (de az utóbbi lehet csak pletyka, én is csak hallottam). Legegyszerűbb, ha megkérdezed Tőle, hogy van-e fix ára, vagy mindenki megelégedésére fizet. Ugyan nem volt kérdés, de én nem szülnék Siófokon... Ő ha jól tudom vállal Székesfehérváron is.
2012. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Annyian és olyan nagyon sztárolják mostanában a Batát, hogy le kell írnom személyes tapasztalatomat. Én nála szültem mindkét gyerekemet. Második gyerekemmel terhességi cukorbetegségem volt. 5 kiló fölötti súllyal született természetes úton!!, melynek eredménye vállelakadás, újraélesztés és maradandó idegkárosodás lett. Mindez azért, mert trehány volt a hozzáállása az egészhez. Többször mondtam neki, hogy úgy érzem nagy a gyerek, de ő csak legyintett minden alkalommal. Felelőssége szerinte semmi, ő állítja mindent megtett. Mindenki döntse el maga... JA! És magánbetege voltam végig!!! Az újraélesztés pedig a gyerekem 3 éves korában derült ki! A papírok nem teljesen egyeztek. Amit én kaptam és a kórháziak. Ez a szülés még Fehérváron történt. A pénz az istene és egyre több rá a panasz. Szakmailag akkor jó, ha a gyerek magától is kibújna és nincs semmi komplikáció...emberileg nulla. Ez az én véleményem és a személyes tapasztalatom.

2012. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!