Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulesznonek mennyi halapenzt...

Szulesznonek mennyi halapenzt illik adni ha nem fogadot?

Figyelt kérdés
Kis varosban pl?
2012. jún. 6. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én sem fogadtam még és a 34 héten vagyok már, szerintem nekem sem lesz fogadott, de én egy 20asra gondoltam a dokinak is és neki is, így még sem 100ezer amit a fogadott orvosom mondott (közölte amikor megkérdeztem, hogy 100 és 120 között szüleszt és akkor még az csak az övé, a szülésznő még plusz)

tehát 40ből meguszom 150 körüli helyett. nem mindegy

2012. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadott,akkor semennyit.A munkáját végzi.
2012. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a munkája, ezért kapja a fizuját! Attól, mert adsz neki 20E-et mondjuk, nem részesítenek semmilyen kiváltságban, mert nem fogadott... illetve már bocsánat, de bármennyit is fizetsz, egyik se szüli meg helyetted a babát!
2012. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.Kétszer szültem már nagyvárosban,nem fogadtam szülésznőt(orvost igen.Semmilyen megkülönböztetést nem éreztem,mert nem volt szülésznőm.

Költsd a babára inkább azt a pénzt!

2012. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem fogadott dokim volt,szülésznőm nem de én neki is adtam pénzt (10e-t),mert nagyon kedves,türelmes volt velem.Valóban "csak" a munkáját végzi,de nagyon nem mindegy hogyan.Én hallottam másoktól milyen volt a szülésük+a szülésznőjük.Hát én összetettem a 2 kezem,hogy pont bele botlottam.Megérdemli,ha jól végzi a munkáját!
2012. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hálás vagy, csak akkor adj, egyébként nem várja el. Mi 5e Ft-ot adtunk 2 évvel ezelőtt.
2012. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim, de szülésznőm nem, kisvárosban lakunk és én a szülésznőnek 5.000 ft-ot adtam.
2012. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ez a munkája, de micsoda egy munka ez!!!! Én is úgy érzem, hogy adni szeretnék, pedig nem volt fogadott szülésznőm, mert nagyon rendes volt velünk, és abban a kiszolgáltatott helyzetben az embernek ez jól esik nagyon...

Mi 10ezer Ft-ot adtunk 2 éve. (Bp. X.ker)

2012. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaj, rosszul írtam, bocsi, tehát hogy akkor ott, igenis úgy éreztem, hogy nagyon is megérdemelne, még többet is, akár mindenemet odaadtam volna, annyira hálás voltam neki...
2012. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt fogadott szülésznőm, de agy szerencsém volt, mert nagyon kedves, igazán szakértő volt. Közben szültek többen, nem csak körülöttem forgott.

A férjem ugyan behozott egy borítékot neki is 10e Ft-tal, de azt én kivettem a csomagból, és egy finom, igényes bonbont kapott szép csomagolásban. A hálámat nem csak pénzzel tudom kifejezni, és arra a pénzre nekünk is nagy szükségünk volt. Szóval egy ajándékcsomag, csokoládé is jó lehet a köszönet kifejezésére.

Én sem kapok pénzt, ha kedves vagyok egy ügyféllel...

2012. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!