Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor kézzel felnyúlnak...

Amikor kézzel felnyúlnak megnézni mennyit tágultál, egyáltalán nem fájdalmas? Mert a kézzel tágítás úgy hallom nagyon az.

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
A sima vizsgálat nem fáj, csak kellemetlen.
2012. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát én azt hittem a számon jön ki az ügyeletes keze :-) már vicces, de akkor nem volt az. Megnézett kétszer, míg beért a dokim.
2012. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az nem fáj, mikor simán megvizsgál...

de a tágítás az brutál...

2012. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez változó. Eddig amíg nem voltam ilyen közel a szülés időpontjához, nem fájt. Viszont mára vagyok kiírva, és a mai NST után is megvizsgált, na most már sokkal mélyebbre nyúlkált és irtózatosan fájt. Na jó azért ki lehetett bírni, de tényleg eléggé fájt. Azóta vérzek is rendesen. De azt mondta ez normális, muszáj volt kicsit "megráncigálnia" a méhszájat.
2012. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem fájt. Nekem a szülésznő nézte mindig, hogy állok a tágulással, és mindig kért, hogy szóljak mikor jön a fájás (később már nem is kellett, mert észrevette magától is), és mindig akkor nyúlt fel.
2012. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha már kinyíltál, lejött a méhszáj, nem fáj. Amíg zárt vagy, fent van minden, addig fáj a vizsgálat.

Bár a terhesgondozásnál nagyon óvatosan nézik ezt, szülésnél pedig a nyílás a cél, így rásegíthetnek már akkor a nyílásra.

2012. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az volt kellemetlen amikor felnyúlt megnézni jön e lejjebb a baba,rendesen éreztem amikor elérte a baba fejét.Még most is kiráz a hideg ha rá gondolok.
2012. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ildikó1982 ***** válasza:
41%
A fájások miatt az már semmi,azt fogod várni hogy mikkor mondja az orvos már jó jőn a baba.
2012. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor simán vizsgált az nem volt fájdalmas, inkább kellemetlennek mondanám. A kézzel tágítás, hát az valami iszonyatos! 1,5 órán át tágított kézzel és úgy sikítottam alatta, mint még soha! Iszonyú volt.....
2012. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a legfájdalmasabb ez volt a szülés alatt...bár nem tágultam, nem fájt az oxi ellenére sem, mondhatni fájdalommentes császáros szülésem volt, de ez ......brutál fájt.
2012. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!