Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többedszer szülő Help szindróm...

Többedszer szülő Help szindrómás, vagy toxaemiás anyukák, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Elsó babával a terhesség végére Help-szindrómás lettem.

Másodiknál is tutira előfordul?


2009. aug. 22. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is toxémiás lettem, a 28. héten. Az egyik orvos szerint 90%-ban első szülések alkalmával van ez a borzalom, mások szerint 30%, hogy újra előjöhet.Szóval az én gyerekem egyke marad.Az a baj, hogy ezt senki nem tudja előre látni, illetve kivizsgálni.Nagy felelősség, bárhogy is döntesz.
2009. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ELSŐVEL TOXÉMIÁM VOLT,MOST 4 HÉT MULVA SZÜLÖK,EDDIG SEMMI BAJOM.BÁR AZT MONDTÁK,A TOXÉMIA ELŐJÖHET MINDEN TERHESSÉGNÉL,A TOXOPLAZMA JÖN KI EGYSZER.
2009. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első babámmal volt toxémiám,210/130-as vérnyomással,vizesedéssel.

Második terhességemnél is elindult a vérnyomásom,de joval később és gyogyszerrel kordában lehetett tartani. Vizesedés is joval kisebb mértékű volt,a laborom pedig tökéletes.

Orvosom szerint annyi esélyem volt 2.terhességnél a toxémiára,mintha az első alkalommal nem lett volna.

2009. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!