Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A beöntés az milyen érzés?...

A beöntés az milyen érzés? Utána rögtön a WC-re vágyik a kismama, vagy hogy van pontosan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ahogy felment a szappanos meleg víz,akkor egyből úgy éreztem rohannom kell,megkönnyebbülés volt,igaz 30 perc volt mire minden kijött belőlem és a végén már csak a szappanos lé folyt ki :)

mindkét szülésemnél azonnal jött az inger

2012. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
semmi extra.azt érzed hogy wc-re kell menned.nekem kb 1 perc múlva jött az inger.kicsit kellemetlen,de nem nagy ügy az egész.féltem tőle az elején,de tényleg nem kellett volna
2012. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én még nem szültem, de vastagbéltükrözés előtt kaptam beöntést. Fél órát ültem a vécén, és akkor jöttem ki, amikor már semmennyi víz nem jött belőlem.

Csakhogy... mivel a bélrendszer kanyargós és redős, ezért sok helyen meg tud ülni a víz. Szóval a tükrözés alatt, ahogy forgattak, bizony jött a maradék víz is, ami, hát hogyismondjam... nem volt tiszta.


A kismamák szüléskor mikor nyomnak, nem járnak így? Ez érdekelne, mert hamarosan itt is baba lesz.

2012. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem kaptam beöntést a szülés előtt,csodaálkoztam is,h miért nem,pedig idő aztán bőven lett volna rá.Aztán kiderült,h a szobatársaim közül csak egy kapott,a többiek nem.Nem tudom,hogy a tolófájásoknál jött e ki széklet,bár én úgy éreztem,hogy nem.De akkor az se érdekelt volna ha jön valami,nem azzal foglalkoztam,meg gondolom láttak már elég olyat is :)
2012. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Semmi extra. Miután "megkaptam" a vizet, 10 percig járkáltam, majd éreztem, hogy wc-re kell mennem. 10 perc alatt kijött minden, utána zuhany.

Nekem nagyon jól esett, már mint nem maga a beöntés, hanem, hogy ilyen gyorsan és könnyen sikerült a dolgomat végezni. Elég székrekedéses fajta vagyok.

2012. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Feszítő érzés,közben székelési ingerrel,csak hát vissza kell szorítani. Szülés közben nekem a beöntés ellenére az első két nyomásnál jött még egy kicsi,de kit érdekel ez ott,akkor?:))
2012. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön a vécére vágytam. (nem kismama voltam még csak egyéb nőgyógyászati műtét miatt kellett) Nekem is feszített, és úgy éreztem nem tudom visszatartani. Meg is kérdeztem, hogy volt-e valaki, aki nem jutott el a vécéig, és a nővérke azt mondta persze, de inkább az idősek nem tudják visszatartani. Amúgy a beöntött vízmennyiségtől is függ, meg hogy épp előtte "mennyire i s vagy tele", hogy mennyire fog feszíteni és szeretnél rohanni a vécé irányába. Nekem rossz érzés volt az egész, a szitu, utána a "hasmenés" brrr. Szülés előtt nem is kértem beöntést (egyébként előtte már a fájások idején hasmenésem lett).
2012. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mikor bedugják a csövet kellemetlenül éreztem magam, alapból jól összezártam a fenekem, a szülésző meg mondta, hogy engedjem, hadd dugja be a csövet, aztán, amíg beért az összes folyadék,kifejezetten wc-zhetnékem volt.

Mikor kihúzta a csövet, akkor tartani kellett 1 percig (számomra ez nem volt nehéz) és úgy ráülni a wc-re, na akkor jött minden.aztán befejeztem, elmentem tusolni, húúúhaa jött az inger ismét, úgyhogy újra rá a budira és jött a víz.Aztán így ment egy darabig, felálltam vártam kicsit, visszaültem,és újra és újra, ez kb 1 órán keresztül, aztán akkor mentem szülőszobára, mikor tényleg semmi nem jött, mert ugye, ahogy jön a baba, az is okoz egy székelési ingert.

Én örültem, hogy kaptam beöntést, a szülőszobán már csak a baba jött belőlem, semmi egyéb.Nem fájdalmas dolog, inkább csak kényelmetlen, kellemetlen.

2012. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!