Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+3 naposan még teljesen...

38+3 naposan még teljesen zárt méhszájjal tényleg túl fogom hordani?

Figyelt kérdés
AZ orvos mondta, hogy teljesen zárt vagyok, és nagyon keskeny a méhszájam szerinte szinte biztos, hogy túlhordom majd. Mondjak le arról, hogy esetleg lesz valami a héten vagy jövő héten? Esetleg van valaki akinek így is időben beindult a szülés?
2012. dec. 17. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 nappal a kiírt előtt zárt voltam teljesen. a kiírt napon mégis kibújt:)
2012. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen zárt méhszájjal folyt el a magzatvíz. Az ügyeletes először haza is akart küldeni, hogy tuti csak benéztem és erős folyás volt csak. Aztán jobban megnézte és a magzatvíz volt. Kitartás :) nem biztos, hogy tovább marad..
2012. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még a 40. héten is totál zárt voltam,aztán 40+6 mentem szülni.Spontán elkezdett nyíli egyik nap,másnap már szültem is.
2012. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38:4 naposan 3000 voltam, 38+6 naposan szültem. ;)
2012. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hetfoi napon teljesen zart voltam, szerda hajnalban elfolyt a magzatviz es 1 ujjnyira kitagultam. Sose tudhatod - egyik naprol a masikra is megvaltozhat minden!
2012. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Az első babát ugyan túlhordtam, 4 nappal, de még a szülés napján délben is teljesen zárt voltam, a doki már ki is írt indításra, mert meggyőződése volt, hogy nem fog kibújni, ehhez képest 10 óra múlva már a kezemben volt.


A lányommal 38+1-n voltunk vizsgálaton, teljesen zárt voltam, meg is nyugtatott a doki, hogy ő sem fog hamarabb jönni, ehhez képest 3 nap múlva megszületett:D A dokim (hozzá járok 12 éve, tehát már nagyon jól ismer) mondta, hogy amikor hívta a szülésznő, hogy szülök, fogalma sem volt, hogy ki jött szülni, és amikor meglátott, leesett az álla, mert mindenkire gondolt, csak rám nem:D


Így ettől túl is hordhatod, de megszülhetsz akár holnap is.

Várj türelemmel a kiírásig, addig nem baj ha bentmarad:) VAgy még idén szeretnéd megszülni? VAgy karácsonyra?

2012. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első babánál reggel nyolckor még teljesen zárt voltam, délelőtt 10.40-korm megvolt a gyerek. (36+4-nél született)

Másodiknál meg 8-kor zárt voltam, húsz perc múlva bő négyujjnyival már nyomhattam. (39+0-n született)

2012. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ildikó1982 ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni mindenkinél más én is túl hordtam,12 óra vajúdás után zárt volt a méhszáj,és császár lett aki vellem szült 2 óra alatt tágult ki és szült meg.42 hetesen.
2012. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy túlhordod. Kérdező nagy esélyed van,hogy hamar kifogsz nyílni,és a baba is meg lesz
2012. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37. hét utolsó napján egy pici magzatvízcsorgás után a kórházban vizsgált az ügyeletes, és annyira zárt volt a méhszáj, hogy még a feltáró műszert is bevetette, hogy lásson valamit, de hiába.Fájás sem volt. Kérdezte, hogy biztosan magzatvíz volt-e. Ez éjfélkor volt, reggel 7-kor már babáztam. Természetes szülés volt, komplikációk nélkül.
2012. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!