Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. héten vagyok, teljesen...

38. héten vagyok, teljesen zárt méhszájjal, jóslófájások nélkül, az orvosom szerint akár túlhordással is számolhatok. Első gyerek, még nem szállt le a feje a szülőcsatornába. A fenti tünetek hiányában biztosan nem fog időre megérkezni?

Figyelt kérdés
Ezek feltétlen jelentkeznek? Köszönöm, ha banális a kérdés elnézést, de tényleg első, és már alig várom hogy találkozzunk! :)
2008. szept. 18. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 39-dik hét végéig egyetlen jóslófájást se éreztem, a méhszájam teljesen zárt volt, az összes CTG-m síma volt, mégis egyik hajnalban megkezdődtek a fájások, és magától szépen megindult a szülés, és csodás élménnyel éltem végig.
2008. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tesz semmit. Nekem 38 héten azt mondta hétvégére meg lesz. 36héttől voltak jósló fájások,38hetesen C:1000volt a méhszáj. Az én kincsem meg gondolt egyet és rá tett még 3napot. Senki se gondolta volna. Ne izgulj emiatt az a lényeg. Könnyű szülést kívánok,és jó babázást! 1hónapos kisfiú anyukája
2008. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, pont ezekre a pozitív gondolatokra volt szükségem! :)
2008. szept. 18. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Február 25-ére voltam kiírva. Mivel nem indult meg a szülés, bementem egy vizsgálatra. A vizsgálat eredménye C3000 volt. Semmilyen jósló fájásom nem volt szilveszter óta, de szerintem akkor is a petárdák hangja okozta. Az orvosom azt mondta, tutira túlhordás lesz.

Még aznap este, azaz február 25-én elkezdődött minden. Hajnali háromkor mentem a kórházba 7 perces fájásokkal. Nem folyt el a víz, még a nyákdugó is bent volt. Mikor az ügyeletes megvizsgált, a méhszájam majdnem teljesen nyitott volt. Néhány óra múlva megszületett a lányom.

A természet nagyon érdekesen tett össze minket. Hidd el, a szervezeted tudja, mikor minek van itt az ideje.

Boldog várakozást, könnyű, gyors szülést!

2008. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 38 hetes vagyok. A feje már leszállt, a ctg-men olyan kilengések vannak hogy ejha. Viszont az égvilágon semmit nem érzek. Néha egy kis szúrást mint a terhesség elején. Ezen kívül semmit.

2008. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!