Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan kismama akinek a...

Van olyan kismama akinek a vizsgálatok és semmi egyéb nem utalt a baba érkezésére aztán mégis hirtelen megindult?

Figyelt kérdés

Nem szeretném túlhordani a kicsikémet és bár igen féltem a szüléstől (nem is értem magam ,hogy miért most a negyediknél ) de most már azon vagyok ,hogy csak ne kelljen inditani . Egyenlőre a babám teljesen jól érzi magát a vizsgálatok szerint és szép nagy már . A karácsonyt bent tölteni sem lesz a legjobb,de már nagyon túl lennék rajta mert eddig áldott állapotnak éreztem de mostanra már valóban terhes lettem . :) Fáradtság gyötör állandó jóslók és rengeteg a savam is hányingerem van ami még az elején sem nagyon volt .


39 +1 hkm



2012. dec. 17. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Soha nem volt egy jóslóm,keményedésem 1 volt a kiírt napon,de semmi.40+1 vizsgáltak,uh is volt meg NST nem mutatott semmit.Este mégis elfolyt a magzatvíz,hajnalban fájásaim lettek :)
2012. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Pocak le volt szállva ? Nekem valahogy nem igazán jellemző egyiknél sem volt az ,de nagyok is lettek a gyerekeim azt hallottam akkor nem is igazán tud leszállni .

Kiváncsi leszek :)

2012. dec. 20. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!