Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetes kismama vagyok és...

32 hetes kismama vagyok és alacsony a trombocita értékem (75ezer). Volt valakinek gondja emiatt a szülésnél? Milyen vizsgálatokat végeztek szülésig?

Figyelt kérdés
Ha tudna valaki ajánlani egy orvost, elsősorban az Uzsoki kórházban megköszönném.

2012. dec. 20. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Mivel nekem alapból itp-m van ( alacsony trombocita néha) én uzsokis dokit akartam szülésre felfogadni..és közölték h ott ilyen szülést nem vezetnek le mert ha gond van nem tudnak velem mit kezdeni és elvérzek ( nem alvad meg a vér nincs érfal és elvérezhetsz)

nekem a sote 2-n kellett szülnöm, nagyon nagyon jó dokim volt ott fiatal és ért ehez a dologhoz ha gond van mit kell tenni... kezelések gyógyszer stb..

ha gondolod megadom az elérhetőségét keresd fel!

2012. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen szeretném elkérni az orvosod elérhetőségét. Köszönöm! És neked rendben lezajlott a szülés?

Egyébként senki nem mondta hogy nem szülhetek az Uzsokiban, a terhesrendelésen a doki sem, sajnos ő nyugdíjba megy és nem vállalja a szülést, persze ajánlani nem ajánlott senkit se :-(

2012. dec. 20. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!