Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnapelőtt és tegnap elment...

Tegnapelőtt és tegnap elment a nyákdugóm és ma reggel pedig nagyon sok és nyúlós állagú sárgás vmi távozott a hüvelyemből. De vagy 30 percig nem tudtam a WC-ről felkelni. Szülés lesz?

Figyelt kérdés
Felhívtam a védőnőt és azt mondta, h menjek be, mert szülés lesz a vége.Érzek elég sűrűn megkeményedéseket és tompán fáj a hasam.Azért a védőnőt hívtam, mert az orvosom ki van kapcsolva.Előre is köszönöm a válaszokat.Vasárnapra vagyok kiírva.
2008. máj. 29. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem igen!

Nézd a keményedések közötti időt, ha rendszereződnek, erősödnek, irány a kórház!

De jó, nemsoká karodban tarthatod a babád! :-)


Nagyon szorítok!

3 hónapos kiscsaj anyukája

2008. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is szülés lesz, úgyhogy irány a kórház! Könnyű szülést kívánok neked! 5 hetes kislány anyukája

2008. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én totál igy voltam 3hete:) pénteken. Rá 2napra vasárnap szültem addig folyt a nyákdugóm és jöttek a fájások is csak nem rendeződtek. Várj míg 5perces fájásaid lesznek 1órán keresztül vagy elfolyik a magaztvíz addig ne menj mert csak bentfogank az meg nem jó. Élvezd a maradék pár órát/napot!!!
2008. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is nemsokára babázol. Tiszta írigy vagyok!

Minden jót és jó egészséget kívánok Neked azaz Nektek.

Ja és gratulálok!!!!

2008. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!