Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, főleg aki már...

Kismamik, főleg aki már szült. Mennyire kiszámítható első terhességnél a szülés időpontja, mennyire "gyors" a szülés? Éjszakásként dolgozom, kell egy jó fél óra mire hazaérek. Illetve egy jó fél óra, hogy beérjünk a kórházba. Elég ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy éjszaka indul meg a szülés, nekem az első gyerekemmel délelőtt indult a menet és délutánra lett meg, másodikkal reggel, ébredés után, és 2 órával később már a kezemben tartottam.

Első szülés általában hosszabb.


Könnyű szülést a kismamának! :-)

2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam hajnal 1-kor kezdődtek a fájások és ha a babám nem lett volna nagy akkor 5 körül meg is születik,ekkorra ugyanis teljesen kitágultam,jöttek a tolófájások is csak a baba nem,mert nagy volt.Így 9-kor császároztak,addig vártak a csodára...
2012. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ó, hát egy óra alatt nem nagyon fog megszületni. :))
2012. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 shona ***** válasza:
az elso szulesem 23orat vajudtam.mikor elfolyt a magzatvizem bementunk a korhazba es haza akartak kuldeni reggelig valahol igazuk volt masnap 23:o5perckor szuletett meg lanyom es nem valami nagy sullyal:3kg es 5dkgval....a masodik meg a jovo zeneje...agusztusban..
2013. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem hajnalban kezdődött, azért a férjem még elment dolgozni, szombat volt így 2kor végzett, meg haza is jöhetett volna ha már nagyon menni kell.

végül még nekiállt olajat cserélni, bár bevallom, ezen még mindig ki vagyok borulva pedig már nagy a gyerekünk :D

este f10kor született meg :)

2013. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!