Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 8 héttel végezhete...

Szülés után 8 héttel végezhetek már felüléseket? A futástól lehet kevesebb tejem vagy nyugodtan lehet futni szoptatás alatt, nem lesz semmi gond?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Futni ne fuss. Ha előtte is sportoltál nyugodtan elkezdheted, de óvatosan, hogy ne legyen nagy izomlázad.

Én 1 hét után elkezdtem napi 1 órát sportolni, 1 évig szoptattam

2009. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
futni futhatsz,de ne drasztikusan szerintem,jah és főleg ne díétázz mert azt tilos!futáskor vigyázz,mert ha kiizadtál akk ne hogy megfázzon a melledbe a tej.inkább hagy tovább magdon a pulcsit.
2009. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nehogy megfázzon a melledben a tej...?

Nem fog....

2009. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Te komolyan azt gondolod azt hittem hogy a futástól megfázik a mellemben a tej? Hogy te milyen egy ... Egyébként arra gondoltam, hogy mivel rázkódik a mell futás közben, ez nem árt-e a tejtermelésnek!!!!
2009. aug. 27. 12:32
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
"hogy én mielyen..."?te milyen vagy...én jóóó indulattal válaszolok neked te meg le írsz engem...juuuuuuuj milyen hátsó szándékú vagy...elmondom neked h se futás se más torna nélkül fogytam,6 hónap alatt 15 kg...ennyi!!!!!egyébként meg kérdezd meg a dokidat ha nem, hiszed el...na pááááááá
2009. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Először is Te kérdeztél vissza "gúnyosan"(nehogy megfázzon a tej a mellemben...?) - amit még most sem tudom honna szedtél, miből gondoltad, hogy megfázhat a mellben a tej. Másodszor, ha nem tudsz érdemben válaszolni a feltett kérdésre, miért írsz? És végül én a megmaradt pocimat szeretném ledolgozni és kondiban tartani magam, nem pedig fogyni, mert szerencsére súlyban annyi vagyok, mint terhesség előtt.
2009. aug. 29. 10:29
 7/13 anonim ***** válasza:

a 00:14 nem én voltam,én az elötte lévő vok...lol:D vedd már észre magad!!!bizonyosdj meh róla, h amit írtam ne igaz és akkor pampogjáál.....egyébként meg csak elárúlom hogy 7 tesvért neveltem fel,mert anyukám éjjel nappal dolgozott..azóta én is anya vok! tehát a gyakorlatról,és a nem tudásról ennyit!!!

LOL..:D:S

2009. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem értem a felháborodott hangvételt. Én nem neked, mint első válaszolónak írtam(a válaszoddal semmi gondom, sőt köszönöm szépen), hanem a 2. választ érzem bántónak és lenézőnek, neki szántam amit írtam.

De hagyjuk is, nem akarok vitába keveredni.

Minden jót!

2009. aug. 29. 16:17
 9/13 anonim ***** válasza:
nah mindegy ezek szerint mááre te is bele keveredtél a válaszokba...
2009. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi van Veled, kérdező? Én az előttem lévő válaszolónak szántam a gúnyos megjegyzést, mekkora butaságot írt, nem Neked!!! Hát Te nem is írtad a megfázást, az előttem lévő írta Neked válasznak és én Őt gúnyoltam ki.

Tanuljatok már meg olvasni a sorok közt, Emberek!!!

2009. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!