Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 8 héttel végezhete...

Szülés után 8 héttel végezhetek már felüléseket? A futástól lehet kevesebb tejem vagy nyugodtan lehet futni szoptatás alatt, nem lesz semmi gond?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 20:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
BOCSI!!!! Nem jelent meg a nem hasznosnak vélt válasz, mert nem jelöltem, így csak most olvastam a 2. választ, amire TE 3. reagáltál. Nagyon sajnálom én voltam figyelmetlen. Hát tényleg jó nagy butaságot írt. Na mindegy, mostmár minden a helyére került, mégegyszer elnézést kérek!!! :)
2009. aug. 30. 16:46
 12/13 anonim ***** válasza:
45%
asszem egy "kicsit" belekavarodott...
2009. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

:-) okés, semmi gáz. ha tudsz, persze, miért ne csinálhatnál felüléseket. a futás sem árt, csak arra vigyázz, hogy ne túl sokat sportolj az elején mert más lesz a tejnek a...hogy is mondjam, hogy ez meg ne hangozzon hülyén, de az íze vagy ilyesmi, tejsav vagy mi keletkezik az izomláz miatt...szóval nézz inkább utána, mert lehet én is baromságot írok, és megkövez majd valaki, de az tuti, hogy az intenzív sport egy ideig nem jó nehogy ne szopizzon a bébi.

én 26 hóig szoptattam az első babám, és nem mertem az elején sportolni. na üdv!!!

2009. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!